Produk
Premium 1ml 2ml 3ml 4ml Sos Hidup Katrij Sos THCa Pen Vape Mesin Pengisian Automatik Minyak Dengan Fungsi Pemanasan
Mesin Pengisian & Suntikan GT 10 High Precesion, outlet kilang!
Fungsi
Premium 1ml 2ml 3ml 4ml Sos Hidup Katrij Sos THCa Pen Vape Mesin Pengisian Automatik Minyak dengan Fungsi Pemanasan
Mesin Pengisian & Suntikan GT 10 High Precesion
Untuk maklumat lanjut, sila hubungi Lisa.WhatsApp:86 17369498729
| Parameter Mesin | |
| Voltan Masukan | 100 V |
| Kuasa Input | 200 W |
| Kecekapan Suntikan | 1000~2000pcs/j |
| Kelajuan Suntikan | 10 tahap kelajuan boleh laras |
| Isipadu Kapal | 550 ml |
| Julat Pengisian | .01ml .99ml |
| Ketepatan | .01 ml |
| Suhu Penyuntik | 77 - 194 F |
| Suhu Kapal | 77 - 194 F |
| Modul Penyuntik | Boleh Alih Keluar & Boleh Tukar |
| Operasi | Separa automatik |
| Saiz | 44cm (P) * 44cm (T) * 28cm (L) |
| Berat Bersih | 22.5 KG |
| Sesuai untuk | Minyak CBD, cecair, minyak THC |
| Permohonan | Kartrij, peranti Vape, Pod, Picagari, dll. |












Selamat datang untuk menghubungi Lisa untuk mendapatkan butiran lanjut!
Cool tags: premium 1ml 2ml 3ml 4ml sos langsung kartrij sos thca kartrij pen vape minyak mesin pengisian automatik dengan fungsi pemanasan, China premium 1ml 2ml 3ml 4ml sos hidup sos thca kartrij pen vape minyak mesin pengisian automatik dengan pembekal fungsi pemanasan, kilang, ဆေးလိပ်သောက်တာထက်ပိုကောင်းတဲ့ vaping, Vape အတွက်ဘာလဲ, Transparent Pod shell ကို, voopoo argus ဆွဲ, vape အတွက်ဓာတုပစ္စည်း, Pod Vape ကိရိယာပေးသွင်း
Anda mungkin juga berminat
LebihMesin Pengisian Minyak CBD Automatik
LebihUSA Canada 202Jualan Langsung Kilang- Mesin Pengisi ...
LebihMesin Pengisian Minyak Vape GT10 Flex, Penghantaran ...
Lebih0.5ml 1ml 2ml Bateri Benang Vape Pen Troli Pakai Mes...
LebihLA Pengisian Cepat CBD/THC/HHC Mesin Pengisian Minya...
LebihGreen Time GT33 Automatic Pre-Rolls/Disposable Vape ...
Hantar pertanyaan






