Produk
0.5ml 1ml 2ml Bateri Benang Vape Pen Troli Pakai Mesin Pengisian Automatik Cecair Minyak Tebal
Mesin Suntikan Ketepatan Tinggi GT10 Flex
Voltan Masukan: 100 V
Kecekapan Suntikan: 1000~2000pcs/j
Kelajuan Suntikan: 10 tahap kelajuan boleh laras
Isipadu Kapal: 550 ml Julat Pengisian: 0.01ml - 9.99ml
Ketepatan: +/-0.01ml
Sesuai untuk: Minyak CBD, cecair, minyak THC
Aplikasi: Kartrij, peranti Vape, Pod, Picagari, dll.
Fungsi
0.5ml 1ml 2ml benang bateri vape pen kereta pakai buang minyak tebal cecair mesin pengisian automatik
Tidak kira di mana anda berada, selagi anda perlukan, kami akan hantarkan kepada anda!!!
Untuk butiran lanjut, sila hubungiLisa, WhatsApp: +86 17369498729

Arahan Mesin

Bahagian Pemanasan Mesin

Demonstrasi Minyak Isi








Fail yang dilampirkan
| item | Parameter Mesin Pengisian |
| Voltan Masukan | 100 V |
| Kuasa Input | 200 W |
| Kecekapan Suntikan | 800~2000pcs/j |
| Kelajuan Suntikan | 10 tahap kelajuan boleh laras |
| Isipadu Kapal | 550 ml |
| Julat Pengisian | 0.5ml - 10ml |
| Ketepatan | +/-0.01 ml |
| Penyuntik Dan Suhu Kapal | 77 - 194 F |
| Modul Penyuntik | Boleh Alih Keluar & Boleh Tukar |
| Operasi | Separa automatik |
| Saiz | 44cm (L) * 44cm (H) * 28cm (W) |
| Berat Bersih | 26KG |
| Sesuai untuk | Minyak, cecair, Jus, dll |
| Permohonan | Pen Vape Pakai, Pod, Picagari, dll. |
Produk Gunaan
|
Peranti vape cbd 1ml |
Vape pakai buang 2ml |
Peranti Vape 2*1ml |
Tentang Kami
Ditubuhkan pada tahun 2010, Dongguan Green Time Technology Co., Ltd ialah pengeluar mesin profesional. Pasukan mesin pengisian kami terdiri daripada jurutera berpengalaman yang kaya. Kami berkeupayaan cemerlang dan penyelidikan yang kukuh, menambah baik dan menginovasi mesin pengisian secara berterusan membolehkan kami menjamin kepuasan pelanggan.



Soalan Lazim
S1: Anda berada di bandar manakah? bagaimana saya boleh pergi ke kilang anda? Adakah anda sebuah syarikat perdagangan atau kilang?
A1: Kami berada di Dongguan, Guangdong. Satu jam setengah memandu dari Shenzhen. Kami kilang. Pembuatan terutamanya mesin pengisian cecair, troli, peranti dan produk yang berkaitan. Untuk mesin pengisian, kami menawarkan perkhidmatan tempatan untuk pengajaran & pembaikan di Amerika Syarikat.
S2: Mengapa harga anda lebih tinggi daripada yang lain?
A2: Kami menawarkan mesin berkualiti lebih baik dalam perniagaan kami. Dialu-alukan untuk melawat, anda akan melihat perbezaannya.
S3: Apakah masa penghantaran anda?
J3: Biasanya 15 hari untuk menyiapkan mesin, 10-12 hari untuk penghantaran
S4: Bagaimana untuk memasang mesin saya apabila ia tiba?
A4: Kami akan pergi ke kilang anda untuk memasang mesin dan melatih kakitangan anda cara mengendalikan mesin, dan juga menghantar manual operasi kepada anda
S5: Apakah jaminan anda?
A5: Kami mempunyai jaminan satu tahun dan sokongan teknikal sepanjang hayat, 24 jam dalam talian untuk membimbing. Perkhidmatan kami juga termasuk penyelenggaraan mesin.
Cool tags: {{0}}.5ml 1ml 2ml benang bateri vape pen kereta pakai buang minyak tebal mesin pengisian automatik cecair, China 0.5ml 1ml 2ml benang bateri vape pen kereta pakai buang minyak tebal cecair pengisian automatik pembekal, kilang, Vape Pod MSDS, Vape ခြံစည်းရိုးသက်ရောက်မှု, Vapers Plus, FDA နှင့်လိုက်လျောညီထွေပင်လုံစနစ်, Pod စနစ်ထုတ်လုပ်သူ, အားလုံး Vapes nicotine ရှိသည်
Anda mungkin juga berminat
LebihMesin Pengisian Automatik Cecair
LebihMesin Pengisi Minyak Tiga Strain Berbeza
LebihMesin Pengisian Minyak Ganja GT10 Dengan Fungsi Pema...
LebihMesin Pengisian Minyak Pen Vape Pakai CBD Separa Aut...
LebihMesin Pengisian Pen Vape Cartridge GT10 Paling Popular
LebihMesin Pengisian Minyak Katrij Vape Boleh Pakai THC B...
Hantar pertanyaan








