Produk

Mesin Pengisian Minyak Ganja La GT33 Tunggal/Dwi Perisa Untuk Pengisian Pen Vape Pra-Rolls/Buang Pakai
Voltan Masukan Mesin Pengisian Minyak Ketepatan Tinggi GT33: 110V/220V Kecekapan Suntikan: 800~1600pcs/j untuk pengisian vape pakai buang 2000pcs pengisian pra-gulungan Kelajuan Suntikan: Kelajuan 9 tahap boleh laras Isipadu Kapal: 1200 ml : 0.05ml - 9.99ml Ketepatan: +/-0.01ml Sesuai untuk : Minyak CBD, cecair, minyak THC Aplikasi : Kartrij, Peranti Vape,Pra-gulungan, Pod, Picagari, dsb.
Fungsi
Mesin Pengisian Minyak CBD/THC Automatik GT33 Untuk Pen Vape Pra-Rolls/Buang Pakai
Mesin pengisian GT33 kami terjual dengan baik di Amerika Syarikat dan Eropah, ia sangat mudah digunakan, dicuci dan dibersihkan, julat pengisian adalah dari 0.05-9.99ml, anda boleh mengisi 800-1600pcs setiap jam. Ia boleh membantu anda menjimatkan banyak kos pengisian minyak.
Jika anda ingin mengetahui lebih lanjut mengenai mesin pengisian GT33, sila hubungiWhatsApp: +86 13631638029, kami boleh membuat panggilan video untuk menunjukkan kepada anda semua langkah.




Fail yang dilampirkan
| item | Parameter Mesin Pengisian |
| Voltan Masukan | 100 V |
| Kuasa Input | 1500 W |
| Kecekapan Suntikan | 800~1600pcs/j 2000pcs/j untuk pra-gulungan |
| Kelajuan Suntikan | 9 tahap kelajuan boleh laras |
| Isipadu Kapal | 1200 ml*3 |
| Julat Pengisian | .05ml .99ml |
| Ketepatan | .01 ml |
| Penyuntik Dan Suhu Kapal | 77 - 194 F |
| Operasi | Pengisian Automatik / Pengisian Manual |
| Saiz | Platform: 76*63*56sm Mesin Utama: 58*71*58 sm |
| Berat Kasar | 110 KG |
| Sesuai untuk | Minyak, cecair, Jus, dll |
| Permohonan | Pen Vape Pakai, Pod, Picagari, dll. |
2. Ciri-ciri
1. Kecekapan pengisian yang tinggi dalam pengeluaran.
2. Sangat mudah digunakan, dicuci dan dibersihkan.
3. Dengan fungsi haba untuk cecair pekat.
4. Julat pengisian: 0.05-9.99ml
5. Kelajuan pengisian: 800-1600pcs
3. Tentang kami
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd ialah pengeluar produk perkakasan profesional, kami mempunyai lebih daripada 10 tahun pengalaman dalam pembuatan produk elektronik yang berbeza dan mesin pengisian. Semua produk kami adalah berkualiti dan pada harga yang menarik. Kami mempunyai pasukan R&D yang cemerlang untuk membangunkan produk baharu dan menyelesaikan masalah produk. Produk kami telah mendapat reputasi yang baik daripada semua pelanggan kami. Terdapat lebih daripada 300 pekerja berpengalaman daripada pasukan pengeluaran yang menyokong kami untuk menyelesaikan semua pesanan pelanggan kami tepat pada masanya. Kami percaya bahawa pasukan kami akan menjadi lebih besar dan lebih kuat dalam masa terdekat. Mengalu-alukan pelanggan dari seluruh dunia untuk melawat kami.
4. Soalan Lazim
S1: anda berada di bandar manakah? bagaimana saya boleh pergi ke kilang anda? Adakah anda sebuah syarikat perdagangan atau kilang?
A1: Kami berada di Dongguan, Guangdong. Satu jam setengah memandu dari Shenzhen. Kami kilang. Pembuatan terutamanya mesin pengisian cecair, troli, peranti dan produk yang berkaitan
Untuk mesin pengisian, kami menawarkan perkhidmatan tempatan untuk pengajaran & pembaikan di Amerika Syarikat.
S2: Apakah masa penghantaran anda?
J2: Biasanya 15 hari untuk menyiapkan mesin, 10-12 hari untuk penghantaran
S3: Bagaimana untuk memasang mesin saya apabila ia tiba?
A3: Kami akan pergi ke kilang anda untuk memasang mesin dan melatih kakitangan anda cara mengendalikan mesin.
S4: Apakah jaminan anda?
A4: Kami mempunyai jaminan satu tahun dan sokongan teknikal sepanjang hayat. Perkhidmatan kami juga termasuk penyelenggaraan mesin.
S5: Apakah tempoh pembayaran anda?
A5: Pembayaran 100% sebelum penghantaran untuk mesin.
Kami terutamanya mereka bentuk dan menghasilkan vape pakai buang dan mengatur pesanan oem dan odm untuk pelanggan, dan kami mempunyai jurutera kami sendiri yang boleh membantu pelanggan untuk membangunkan peranti atau mesin baharu. Jika anda mempunyai sebarang rancangan untuk vape atau menyediakan barisan pengeluaran, sila hubungi kami, kami akan menyokong anda untuk mencapainya.
Di bawah adalah beberapa vape pakai buang acuan peribadi kami sendiri, kami boleh membuat reka bentuk anda dengan mutu kerja yang berbeza, dan anda juga boleh menukar bentuk tingkap, jika anda mahu kami juga boleh membuat pembungkusan untuk anda juga, sila hubungi whatsApp{ {0}}
Cool tags: mesin pengisian minyak ganja la gt33 tunggal/dua perisa untuk pengisian pen vape pra-gulung/pakai, China la gt33 mesin pengisian minyak ganja perisa tunggal/dwi untuk pra-gulung/pembekal pengisian pen vape pakai buang, kilang, Vape သေဆုံးမှုဖြစ်ပွား, ပြန်လည်ဖြည့်တင်းဒို kit, Pod Aegis Boost Pro, အကောင်းဆုံးအားပြန်သွင်းနိုင်သည့်ဆေးစီးကရက်, အီလက်ထရောနစ်စီးကရက်ပါဝင်ပစ္စည်းများ, ဆေးလိပ်ဖြတ်ရန်စီးကရက်အတု
Anda mungkin juga berminat
Lebih202Jualan Langsung Kilang- Mesin Pengisi Minyak Tiga...
LebihMesin Pengisian Strain Jualan Langsung Kilang 2024
Lebih1ml Mesin Pengisi Troli Minyak Tebal Pakai 510 Mesin...
LebihMesin Pengisian Minyak Ketepatan Tinggi NC GT10 Untu...
LebihMesin Pengisian Minyak Pra-Gelung Automatik Kelajuan...
LebihMesin Pengisian Minyak CBD/THC Automatik GT33 Untuk ...
Hantar pertanyaan
