Produk
Mesin Pengisian Minyak Katrij Pakai Separa Auto CBD Kadar Pembelian Tinggi, Mesin Pengisian Vape HHC
Voltan Masukan: 100 V
Kecekapan Suntikan: 1000~2000pcs/j
Kelajuan Suntikan: 10 tahap kelajuan boleh laras
Isipadu Kapal: 550 ml
Julat Pengisian: 0.01ml - 9.99ml
Aplikasi: Kartrij, peranti Vape, Pod, Picagari, dll
Fungsi
Mesin Pengisian Minyak Katrij Pakai Separa Auto CBD Kadar Pembelian Tinggi, Mesin Pengisian Vape HHC
Rakan kongsi mesin anda Lisa, WhatsApp: 86 17369498729

Pengenalan Mesin
Mesin Pengisian Kartrij Flex Separuh Automatik GT10 Mudah Alih ialah penyelesaian yang padat dan cekap. Menggunakannya, anda boleh mengisi kartrij vape dan pen vape pakai buang dengan minyak CBD. Mudah dan intuitif untuk dikendalikan, mesin memberikan pengisian yang tepat dan mengurangkan pembaziran. Saiznya yang padat sesuai untuk perniagaan kecil, makmal atau individu. Ia boleh meningkatkan produktiviti dan ketepatan dalam proses pengisian.




Parameter Mesin
| Julat Isipadu Boleh Dibuang | 0.1-9.99 ml |
| Kapasiti tangki minyak | 550ml atau sesuaikan |
| Ketepatan Pengeluaran | ±1% |
| Keluaran | 1200-2000pcs /jam |
| Bekalan kuasa | AC220V/110V |
| Julat suhu | 0-120 Celcius |
| bahan | Tiub silikon gred makanan; penyuntik bebas plumbum; Keluli tahan karat |
| Kawalan panel | Skrin sentuh, butang operasi, Sistem Pengisian Pintar |
| Dimensi Mesin | 440*440*280mm, 22.5kg |
| NW/GW | 22.5kg/26kg |
| Waranti | 24 bulan |
| Penghantaran | DHL/UPS/FedEx, semua perkhidmatan pintu ke pintu. |
| Bayaran | Alibaba membayar, Paypal, T/T, Western Union, dll. |
Pengenalan Fungsi


Pakej Mesin




Penggunaan Pelanggan
Output:1200-2000 pcs sejam
Fleksibel dan sesuai untuk mengisi pelbagai jenis kartrij CBD, pen vape CBD pakai buang, picagari dan pelbagai bekas lain di bawah 9.99ml.
|
|
![]() |

Peranti Vape yang terlaris
|
peranti vape 1ml |
Peranti vape 2ml dengan butang |
Peranti vape dwi ruang |
Jika anda ingin mendapatkan beberapa sampel untuk diuji atau mengetahui lebih lanjut tentang mesin pengisian, sila hubungi Lisa,
WhatsApp: 86 17369498729
Cool tags: mesin pengisian minyak kartrij pakai buang separa auto cbd kadar pembelian tinggi, mesin pengisian vape hhc, mesin pengisian minyak kartrij pakai buang separa auto cbd kadar pembelian tinggi, pembekal mesin pengisian vape hhc, kilang, ယိုစိမ့်သောသီးသန့်သီးသန့်စနစ်, ဆေးလိပ်ဖြတ်ရန်အကောင်းဆုံးထုတ်ကုန်, ဆေးလိပ်သောက်တာထက်ပိုကောင်းတဲ့ vaping, FDA အတည်ပြုပြီးအခိုးအငွေ့အရည်, Vape Nicotine, FDA နှင့်လိုက်လျောညီထွေပင်လုံစနစ်
Anda mungkin juga berminat
Lebihmengisi mesin minuman
LebihNo 1 Mesin Pengisian Minyak CBD THC Jualan Panas Unt...
LebihMesin Pengisian Manual GT10 Paling Popular Czech Unt...
LebihGreen Time GT33 0.5ml 1ml 2ml 10ml Troli Minyak Teba...
LebihMinyak Ganja – Pegang Tangan Kosong 510 Katrij Vape ...
LebihPoland No.1 Jualan Panas Mesin Pengisian Minyak GT10...
Hantar pertanyaan












