Produk
Poland No.1 Jualan Panas Mesin Pengisian Minyak GT10 CBD/HHC Mesin Pengisian Kelajuan Pengisian Cepat Untuk Minyak Tebal
GT10 Mesin Pengisian Minyak Ketepatan TinggiVoltan Masukan: 110V/220VIKecekapan Suntikan: 1200~1800pcs/jKelajuan Suntikan: 10 tahap kelajuan boleh laras Isipadu Kapal: 550 ml Julat Pengisian: 0.05ml - 9.99ml: +{10}Kelajuan. {13}}.01mlSesuai untuk : Minyak CBD, cecair, minyak THCAplikasi : Kartrij, Peranti Vape, Pod, Picagari, dsb.
Fungsi
Poland No.1 Jualan Panas GT10 CBD/HHC Mesin Pengisian Minyak
Mesin Pengisian Kelajuan Pengisian Pantas Untuk Minyak Pekat
Mesin pengisian GT10 kami terjual dengan baik di Amerika Syarikat dan Eropah, dan ia sangat mudah digunakan, dicuci dan dibersihkan, julat pengisian adalah dari 0.05-9.99ml, anda boleh mengisi {{4} }pcs sejam. Ia boleh membantu anda menjimatkan banyak kos pengisian minyak. Jika anda ingin mengetahui butiran lanjut atau menghadapi masalah semasa menggunakan mesin, sila hubungi WhatsApp: +86 15986647278, kami boleh membuat panggilan video untuk menunjukkan kepada anda semua langkah daripada mengisi untuk membersihkan mesin.










Fail yang dilampirkan
| item | Parameter Mesin Pengisian |
| Voltan Masukan | 100 V |
| Kuasa Input | 200 W |
| Kecekapan Suntikan | 1200~1800pcs/j |
| Kelajuan Suntikan | 10 tahap kelajuan boleh laras |
| Isipadu Kapal | 1200 ml |
| Julat Pengisian | 0.05ml - 9.99ml |
| Ketepatan | +/-0.01 ml |
| Penyuntik Dan Suhu Kapal | 77 - 194 F |
| Modul Penyuntik | Boleh Alih Keluar & Boleh Tukar |
| Operasi | Separa automatik |
| Saiz | 44cm (L) * 44cm (H) * 28cm (W) |
| Berat Bersih | 22.5 KG |
| Sesuai untuk | Minyak, cecair, Jus, dll |
| Permohonan | Pen Vape Pakai, Pod, Picagari, dll. |
2. Ciri-ciri
1. Kecekapan pengisian yang tinggi dalam pengeluaran.
2. Sangat mudah digunakan, dicuci dan dibersihkan.
3. Dengan fungsi haba untuk cecair pekat.
4. Julat pengisian: 0.05-9.99ml
5. Kelajuan pengisian: 1200-1800pcs
3. Tentang kami
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd ialah pengeluar produk perkakasan profesional, kami mempunyai lebih daripada 10 tahun pengalaman dalam pembuatan produk elektronik yang berbeza dan mesin pengisian. Semua produk kami adalah berkualiti dan pada harga yang menarik. Kami mempunyai pasukan R&D yang cemerlang untuk membangunkan produk baharu dan menyelesaikan masalah produk. Produk kami telah mendapat reputasi yang baik daripada semua pelanggan kami. Terdapat lebih daripada 300 pekerja berpengalaman daripada pasukan pengeluaran yang menyokong kami untuk menyelesaikan semua pesanan pelanggan kami tepat pada masanya. Kami percaya bahawa pasukan kami akan menjadi lebih besar dan lebih kuat dalam masa terdekat. Mengalu-alukan pelanggan dari seluruh dunia untuk melawat kami.
Kami terutamanya mereka bentuk dan menghasilkan vape pakai buang dan mengatur pesanan oem dan odm untuk pelanggan, dan kami mempunyai jurutera kami sendiri yang boleh membantu pelanggan untuk membangunkan peranti atau mesin baharu. Jika anda mempunyai sebarang rancangan untuk vape, sila hubungi kami, kami akan menyokong anda untuk mencapainya.






Cool tags: poland no.1 jual panas gt10 cbd/hhc mesin pengisian minyak cepat mengisi mesin pengisian laju untuk minyak tebal, China poland no.1 jual panas gt10 cbd/hhc mesin pengisian minyak cepat mengisi mesin pengisian cepat untuk pembekal minyak tebal, kilang, ကြွေထည်ကွိုင် Pod Vape, Oxva Xlim Wattage, Vape Pod တစ်သက်တာအာမခံ, voopoo argus kit 40w, rohs vape pod, TPD လိုက်နာ pod
Anda mungkin juga berminat
LebihMesin Pengisian Minyak Ganja GT10 Klasik Dengan Fung...
LebihMesin Pengisian Katrij THC / Pengisi Kartrij Distill...
LebihMesin Pengisian Minyak Ketepatan Tinggi GT10 Untuk 1...
LebihKetepatan Tinggi 1ml 2ml 3ml 4ml 5ml Minyak Ganja So...
LebihUSA 1Ml 2M 3Ml Cannabis Hemp Oil Filling Machine Unt...
LebihMesin Pengisian Katrij Benang Mudah Alih Separa Auto...
Hantar pertanyaan





