Produk
Mesin Pengisian Minyak Katrij Vape Boleh Pakai THC Borong 510 Cartridge Vape 1ml - Mesin Pengisi Minyak Pegang Tangan Pen Vape China
Mesin Pengisian & Suntikan GT 10 High Precesion, outlet kilang!
Fungsi
Mesin Pengisian Minyak Katrij Vape Boleh Pakai THC Borong 510 Cartridge 510 Cartridge - Mesin Pengisi Minyak Pegang Tangan Vape China
Mesin Pengisian & Suntikan GT 10 High Precesion
Untuk maklumat lanjut, sila hubungi Lisa.WhatsApp:86 17369498729/ E-mel:sales18@greentime.com.cn
| Parameter Mesin | |
| Voltan Masukan | 100 V |
| Kuasa input | 200 W |
| Kecekapan Suntikan | 1000~2000pcs/j |
| Kelajuan Suntikan | 10 tahap kelajuan boleh laras |
| Isipadu Kapal | 550 ml |
| Julat Pengisian | 0.01ml - 9.99ml |
| Ketepatan | +/-0.01 ml |
| Suhu Penyuntik | 77 - 194 F |
| Suhu Kapal | 77 - 194 F |
| Modul Penyuntik | Boleh Alih Keluar & Boleh Tukar |
| Operasi | Separa automatik |
| Saiz | 44cm (L) * 44cm (H) * 28cm (W) |
| Berat bersih | 22.5 KG |
| Sesuai untuk | Minyak CBD, cecair, minyak THC |
| Permohonan | Kartrij, peranti Vape, Pod, Picagari, dll. |












Cool tags: borong thc vape pen carridge mesin minyak ganja 510 cart vape 1ml cartridge oil filling machine - china vape pen hand hold filler machine, China borong thc disposable vape pen carridge cannabis oil machine 510 cart vape 1ml cartridge oil filling machine - china vape pen hand hold pembekal mesin pengisi, kilang, အောက်ဆုံး CBD CANGIGE, ငွေ့စီးကရက်ပေါက်ကွဲမှု, အကြမ်းခံ Pod စနစ်, TPD လိုက်နာ pod, အီလက်ထရောနစ်စီးကရက်ကျန်းမာရေးအန္တရာယ်များ, Vape Pod Refill ဘူတာရုံ
Anda mungkin juga berminat
Lebih202Jualan Langsung Kilang- Mesin Pengisi Minyak Tiga...
LebihCALIFORNIA Jualan Panas Separuh Automatik CBD 510 Ca...
LebihChina 510 Kartrij Pakai 1ml Pemanasan Kosong Distill...
LebihMesin Pengisian Strain Jualan Langsung Kilang 2024
LebihMesin Pengisian Minyak Ganja Semi-Auto GT10 Dari Mas...
LebihMesin Pengisian Minyak Ganja GT10 Masa Hijau
Hantar pertanyaan



