Produk
Borong Green Time 1.0ml Kilang dan Pengeluar Peranti Vape Pakai CBD 350mAh
Peranti Vape Pakai CBD Green Time ialah pilihan yang bagus untuk sesiapa sahaja yang mencari vape yang diskret dan berkuasa. Ia mempunyai gegelung seramik dan pelbagai pilihan kapasiti cecair untuk memenuhi keperluan anda.
Fungsi
Borong Green Time 1.0ml 350mAh CBD Disposable Vape Device kilang dan pengeluar

| Parameter | |
| Saiz (L x W x H) | 19.9*10*89.3mm |
| Berat bersih | 21.1g |
| Kelantangan | 1.0ml |
| Lubang Pengambilan Minyak | 4 lubang, saiz lubang 1.6mm (saiz lubang tersuai) |
| Kapasiti | 350mAh |
| Rintangan Kartrij | Gegelung Seramik 1.3 ohm |
| bahan | PCTG dengan keluli tahan karat |
| Mengecas | Pengecasan USBC |
| Ciri | 1. Sedut diaktifkan, Elemen pemanas seramik 2. Tingkap yang boleh dilihat, bentuk boleh disesuaikan 3. Flling atas yang cepat dan mudah 4. Teknologi dwi saluran udara 5. Warna penyesuaian, pelekat/Selesai Pembakar 6. Pengecasan USBC bawah |
Jika anda berminat untuk mencuba, dialu-alukan untuk menghubungiLisa. WhatsApp: 86 17369498729/ E-mel:sales18@greentime.com.cn






Cool tags: masa hijau borong 1.0ml 350mah cbd kilang peranti vape pakai buang dan pengeluar, China borong masa hijau 1.0ml 350mah cbd peranti vape pakai buang cbd kilang dan pengeluar pembekal, kilang, ဆေးလိပ်သောက်ခြင်းထက်ပိုမိုလုံခြုံမှု, Oxva Xlim v2 wattage, ဆေးလိပ်သောက်တာထက်ပိုကောင်းတဲ့ vaping, ငွေ့စီးကရက်ကင်ဆာရောဂါဖြစ်စေပါ, Pod Vape Bulge အထုပ်, လျော့နည်းများအတွက် vape
Anda mungkin juga berminat
LebihKedai Kopi/Kafe
LebihVape Pakai GZH{{0}}C Tangki 1.0ml Dengan Perisa Tunggal
Lebih2-dalam-1 Pen Vape Pakai Untuk Delta 8/CBD/THC
Lebih2 dalam 1 Bentuk Kad Peranti Vape CBD THC HHC Boleh ...
LebihCBD THC Vape 4 Gram 2 Dalam 1 Boleh Dicas Semula 280...
LebihKit Permulaan Gaya Kad Semua-dalam-Satu|4 Gram, Pera...
Hantar pertanyaan





