Produk
Logo Tersuai USA Classic Disposable 1G/2G CBD Vape Pen
1. Tangki: 1ml / 2.0ml 2. Rintangan: 1.4±0.1Ω 3. Pengambilan minyak: 4 lubang 1.9mm setiap satu 4. Bateri: 350mAh (Pengecasan USB) 5. Dimensi: 22.3*10.7*101mm 6. Berat Bersih:22g 7. Voltan:3.3V-3.7V-4.2V
Fungsi
Logo Tersuai Classic Disposable 1G/2G CBD Vape Pen
Untuk butiran lanjut, sila hubungi WhatsApp:+86 13631638029
1. Parameter
1. Tangki: 1ml / 2.0ml
2. Rintangan: 1.4±0.1Ω
3. Pengambilan minyak: 4 lubang 1.9mm setiap satu
4. Bateri: 350mAh (Pengecasan USB)
5. Dimensi: 22.3*10.7*101mm
6. Berat Bersih: 22g
7. Voltan:3.3V-3.7V-4.2V
2. Ciri:
1. Sedut diaktifkan, Elemen pemanas seramik
2. Tingkap yang boleh dilihat, bentuk boleh disesuaikan
3. Flling atas yang cepat dan mudah
4. Teknologi saluran udara dwi
5. Warna penyesuaian, pelekat/Selesai Pembakar
6. Pengecasan USBC bawah









Hot Tags: china disesuaikan kosong 2ml hhc resin hidup pengilang vape pakai buang, pembekal - kilang terus borong, China china disesuaikan kosong 2ml hhc hidup resin boleh guna vape pengeluar, pembekal - kilang terus borong pembekal, kilang, vapur boleh dicas semula, kupon wap angin sejuk, canna ramuan minuman tenaga, pen vape bukan nikotin, perasa gred makanan bukan minyak, minyak wap
| GZ-20Satu Parameter | |
| Saiz (L x W x H) | 10.7 * 22.3 * 101 mm |
| Berat bersih | 21g |
| Kelantangan | 2.0ml |
| Lubang Pengambilan Minyak | 4 lubang, saiz lubang 1.6mm (saiz lubang tersuai) |
| Kapasiti | 350mAh |
| Rintangan Kartrij | 1.4±0.1 ohm |
| bahan | 1. produk aluminium 2.warna tersuai |
| Ciri | 1.Elemen Pemanas Seramik 2.Laraskan Voltan Hijau - 3.3V Biru - 3.7V Merah - 4.2V 3. Kawalan butang: hidup/mati, pemanasan awal & laraskan voltan 4. Tingkap yang boleh dilihat, sedutan diaktifkan 5. Pengecasan USBC Bawah |
| Pakej | 40 keping badan kartrij setiap Dulang Dibungkus dalam Kotak |
Hot Tags: china disesuaikan kosong 2ml hhc resin hidup pengilang vape pakai buang, pembekal - kilang terus borong2024, China china disesuaikan kosong 2ml hhc hidup resin boleh guna vape pengeluar, pembekal - kilang terus borong2024 pembekal, kilang, Cbd Vape Tank, melegakan kebimbangan semula jadi, e jus tanpa nikotin, Pilihan Katrij Thc Premium, pen vape untuk lilin, kit pen ontario
Hot Tags: logo tersuai klasik pakai buang 1g/2g cbd pen vape, China adat logo klasik pakai buang 1g/2g cbd pen vape pembekal, kilang, Pod Vape baru, sistem pod terbaik, cbd vape bar, cbd e liquide, minyak cbd tanpa terpenes, bar sedutan
Cool tags: logo tersuai usa klasik pakai buang 1g/2g cbd pen vape, China usa logo tersuai klasik pakai buang 1g/2g cbd pen vape cbd pembekal, kilang, အကြမ်းခံ Pod စနစ်, Defill ဘူတာရုံ Pod စနစ်, ဆေးရွက်ကြီး၏ရုပ်ပိုင်းဆိုင်ရာသက်ရောက်မှုများ, e-cig vs vape, အီလက်ထရွန်နစ်သည်၎င်းတို့တွင်ရွှေရှိသည်, Vape Pod charger
Anda mungkin juga berminat
LebihMod Vape Terbaik
LebihKosongkan 3 Gram Peranti Vape Pakai 3in1 Sativa + Hi...
LebihKosongkan Vape Pakai CBD 2 dalam 1 Dengan Harga Berb...
LebihVape Pakai CBD 2ML termurah
Lebih2024 Keluaran Baharu 600 sedutan pakai buang dalam G...
Lebih2024-Pembekalan Kilang 3 Chamber CBD THC HHC Disposa...
Hantar pertanyaan


