Produk
Pakai Semua-dalam-Satu Peranti Vape 2ml Tanpa Pos Untuk Penyulingan THC, Pengeluar dan Pembekal Borong
Saiz (L x W x H):38.8*18.8*64mm
Isipadu:1ml/2ml
Kapasiti: 380mAh
Bahan: PCTG
Pengecasan: pengecasan USB
Fungsi
Pakai Semua-dalam-Satu Peranti Vape 2ml Tanpa Pos Untuk Penyulingan THC, Pengeluar dan Pembekal Borong
Kakitangan wakil profesional: Lisa Yang Whatsapp:86 17369498729



Lengkung yang lembut dan tekstur yang licin menjadikannya mudah untuk dipegang dan digunakan


Butiran produk
| Nama Produk | Kotak vape pakai buang PL20 D8/CBD/THC |
| bahan | PCTG |
| Kapasiti Tangki | 1.0ml/2.0ml |
| Dimensi | 38.8*18.8*64mm |
| Lubang Pengambilan Minyak | Tiada jawatan pusat |
| Kapasiti bateri | 380mAh , 3 voltan berbeza (2.8V Hijau/3.0V Biru/3.2V merah) |
| Aktifkan | Tekan butang untuk merokok/Sedut diaktifkan |
| OEM/ODM | Sokongan |
| Sesuaikan Kotak | Sokong, mari kita reka bentuk bersama |


Cool tags: pakai buang semua-dalam-satu peranti vape 2ml tanpa pos untuk penyulingan thc,pengeluar dan pembekal borong, China pakai buang semua-dalam-satu peranti vape 2ml tanpa pos untuk sulingan thc,pembekal pengeluar dan pembekal borong, kilang, 2023 Pena Vape CBD, jus mod kotak, Pen cartridge, Peranti vape CBD, CBD Vape Pen, jus vape percuma nikotin
Anda mungkin juga berminat
LebihChina Good Quality Dual Chamber Disposable Vape For ...
LebihBentuk Kad Arah Aliran 2025 Panaskan Peranti Vape Pa...
LebihHarga murah kosong 2ml delta 8 peranti vape pakai bu...
LebihKosong 2ml CBD Vape pakai buang untuk minyak HHC THC...
LebihVGT20 Laraskan aliran udara kosong gegelung seramik ...
LebihPembuatan Perkakasan Vape Kosong 2ml China Untuk Min...
Hantar pertanyaan





