Produk
Vape Pakai Premium Dengan 2 Perisa Campuran
Peranti pakai buang direka bentuk dengan dua cawan minyak bebas, anda menggunakan vape dengan pilihan kawalan keluaran pembolehubah/watt yang berkuasa, kawalan butang hidup/mati prapemanasan. lebih selamat.
Fungsi
vape pakai buang premium dengan 2 perisa campuran
Vape GL2-20B 2dalam 1 ialah mod kotak yang sangat canggih, pilih setiap satu perisa atau perisa campuran untuk merokok untuk cbd/thc/hhc dan sebagainya. lampu differnt menyala apabila menolak corong untuk menukar rasa.
Tip titisan adalah pengalaman yang selesa.
hidupkan/matikan peranti dengan mengklik butang sisi 5 kali dengan pantas. Selepas anda menggunakannya, anda boleh memilih jenis output dengan mengklik butang.


Arahan mengisi minyak
Isi minyak dari lubang pengisian minyak pada 2 tangki yang berasingan, Apabila pengisian minyak selesai, tekan pada corong, kuncinya dengan ketat, dan ia tidak akan terbuka. Elakkan kanak-kanak mengambil terus dari tangki minyak.
Mengapa vape kami lebih Keselamatan?
KAWALAN BUTANG HIDUP/MATI, SEDUT DIAKTIFKAN
1. Tetapan butang untuk mengelakkan kanak-kanak daripada merokok
2. Butang tetapan untuk mengelakkan pengaktifan automatik dalam poket, lebih selamat
Tentang kita
Ditubuhkan pada tahun 2010, Teknologi Masa Hijau ialah pengilang dan pengeksport profesional dalam pesanan e cig OEM dan ODM. Kami telah mengambil sekumpulan kakitangan berpengalaman yang berbakat dalam pengurusan kanan, pemasaran dan kemahiran pengeluaran.
Kenapa pilih kami?
Kami bertanggungjawab untuk vape pakai buang premium dengan 2 perisa campuran.
Kami adalah salah satu daripada beberapa pengeluar di China yang telah memperoleh lesen pengeluaran untuk e-rokok, jadi pengeluaran kami adalah sah. Terdapat beberapa kilang di pasaran yang belum memperoleh sijil dan masih mengeluarkan, dan mereka boleh menutup pintu dan menahan barangan mereka pada bila-bila masa.
Dari segi kualiti, bengkel kami bebas habuk, dan kami telah menerima GMP, ISO9001, CE, FCC, ROHS dan sebagainya.
Parameter produk
| Nama Produk | vape pakai buang premium dengan 2 perisa campuran |
| Model | GL2-20B |
| Saiz (L x W x H) | 43*17*65 mm |
| Kelantangan | 2*2ml |
| Lubang Pengambilan Minyak | 4 lubang, saiz lubang 1.6mm (saiz lubang tersuai) |
| Kapasiti | 280mAh |
| Rintangan Kartrij | Gegelung kuarza ditambah wayar SS316 |
| Mengecas | Pengecasan USBC |
| Ciri | 1. PELBAGAI rasa dalam satu peranti. 2. Tetingkap isi atas yang cepat dan mudah, boleh dilihat. 3. Bebas plumbum, bahan gred makanan 4. Tetapan butang hidup/mati, untuk mengelakkan kanak-kanak daripada merokok dan menghalang pengaktifan automatik dalam poket, lebih selamat. 5. Klik butang 5 kali hidupkan / matikan peranti. 6. Klik butang 2 kali untuk memanaskan. 7. Klik 3 kali untuk melaraskan voltan Lampu hijau - 3. Output 3V Cahaya biru - 3.7V output Lampu merah - 4. Output 2V 7. Petua Tekan Mulut untuk menukar rasa, pilih mana-mana satu perisa atau nikmati dua perisa pada masa yang sama. 8. Pengecasan USBC bawah |
Cool tags: vape pakai buang premium dengan 2 perisa campuran, vape pakai buang premium China dengan 2 pembekal perisa campuran, kilang, Pod Vape ဆက်စပ်ပစ္စည်းများ, Pod Aegis Boost Pro, စိတ်ကြိုက် pod vape, Type-C Pod စနစ်, ရေရှည်ထောက်ပံ့ရေး Vape Pod, Vape Pod charger
Anda mungkin juga berminat
Hantar pertanyaan


