Produk

Jualan Langsung Kilang Vape Pakai Cbd Kad Kecil 4.0ML
Mengejar KesempurnaanMelalui pelbagai ujian, jurutera kami akhirnya mencapai keseimbangan sempurna antara reka bentuk berprestasi tinggi dan padat. Selepas setiap pengecasan, Vape 4.0ML dapat menghasilkan sedutan yang konsisten tanpa penurunan yang boleh dikenali pada wap dari awal hingga akhir. Walaupun kadar pelepasan yang tinggi memberikan jumlah wap yang banyak, saiz pegang tangan menjamin kebijaksanaan yang terbaik.
Fungsi
Vape Pakai Pakai Cbd Kad Kecil 4.0ML



Jika anda telah mencari peranti CBD atau pen vape pakai buang untuk dijual, hubungi saya melalui maklumat di bawah, dan anda mungkin mendapat harga borong yang jauh lebih rendah, apa sahaja soalan dan permintaan anda, kami sentiasa bersedia untuk membantu.
E-mel: sales22@greentime.com.cn
Wechat/whatsapp:15818383206
| Saiz (L x W x H) | 48 * 9 * 63mm |
| Berat bersih | 24.2g |
| Kelantangan | 4 gram ( 2*2ml ) |
| Lubang Pengambilan Minyak | 4 lubang, saiz lubang 1.6mm (saiz lubang tersuai) |
| Kapasiti | 280mAh |
| Rintangan Kartrij | Gegelung Seramik 1.4 ohm |
| bahan | PCTG dengan keluli tahan karat |
| Mengecas | Pengecasan USBC |
| Ciri | 1. Elemen pemanas seramik 2. Dua perisa dalam satu peranti , tiada perisa campuran 3. Sedut saluran udara terpencil yang diaktifkan 4. Dua sedut hujung mulut, sedut dua perisa dari hujung mulut yang berbeza. 5. Tetingkap isi atas yang cepat dan mudah, boleh dilihat 6. Warna penyesuaian, pelekat 7. Pengecasan USBC bawah |
| Pakej | 40 keping badan vape setiap Dulang Dibungkus dalam Kotak |
Hot Tags: kad kecil cbd vape pakai buang 4.0ml, China small card cbd disposable vape 4.0ml pembekal, kilang, minyak rami terpene, mesin pengisian pen vape, jus cecair, kartrij cbd tanpa thc, pen wap awan, wap percuma
Cool tags: jualan langsung kilang kad kecil cbd vape pakai buang 4.0ml, China jualan langsung kilang kad kecil cbd vape pakai buang 4.0ml pembekal, kilang, Vape Pod စနစ် system ကိုအမြောက်အများ, Vape pod stockist, Oxva Se Galaxy, Pod Vape ကျန်းမာရေးလိုက်နာမှု, နီကိုတင်းပေးပို့ vape, Pod Vape ဆက်စပ်ပစ္စည်းများ
Anda mungkin juga berminat
Hantar pertanyaan
