Produk

Peranti Vape Pakai Pakai HHC-P 1ml Pen Thc Boleh Dicas Semula Kosong Dari Pengilang China
Direka khusus dengan mempertimbangkan kedua-dua pendatang baru dan vaper berpengalaman, ia merupakan pilihan terbaik untuk vape pantas semasa berjalan santai atau berehat sebentar, menjanjikan pengalaman vape yang tiada tandingan setiap kali
Fungsi
Kosongkan Pen Thc Pen 1ml HHC-P Pakai Vape Peranti dari pengilang China
Pen vape yang anggun dan padat ini sesuai untuk menikmati CBD kegemaran anda dan minyak pekat. Ia adalah pen vape kosong, bermakna anda boleh mengisinya dengan e-cecair pilihan anda, memberikan anda kawalan penuh ke atas pengalaman vape anda. Apa yang membezakan pen vape pakai buang kosong ini ialah kapasiti e-cecair 1ml yang luar biasa dan bateri 350mAh terbina dalam yang teguh, menjamin sesi vape yang dilanjutkan tanpa gangguan. Kartrij gegelung seramik berkualiti tingginya memberikan vape yang bersih dan berperisa yang konsisten merentas tahap kuasa yang berbeza. Ia berdiri sebagai bukti kepada pengeluaran wap yang tinggi dan kualiti wap yang sangat baik, menetapkan piawaian baharu di kalangan pesaingnya, walaupun saiznya padat.

| SPESIFIKASI | |
| taip | Boleh dicas semula pakai buang |
| Dimensi | 19.9*10*89.3mm |
| Berat bersih | 21.1g |
| Kapasiti Tangki | 1ml |
| Lubang pengambilan | 4*1.6mm(Saiz Lubang Tersuai) |
| Kapasiti bateri | 350mAh |
| Rintangan | 1.3Ω |
| Pengaktifan | Sedut Diaktifkan |
| Bahan Tangki | PCTG |
| Jawatan Pusat | Keluli Tahan Karat |
| Bahan Gegelung | Gegelung Seramik |
| Port Pengecasan | Jenis C USB |
| Kemasan Selongsong | Cat matte bergetah (sentuhan lembut)/ Pelekat |



Menggunakan teknologi saluran udara dwi, dilengkapi dengan dua saluran aie yang diasingkan. Apabila saluran pengatoman utama disekat, saluran penggerak penderia yang berasingan tidak terhalang untuk membiarkan elemen pemanas mencairkan minyak yang mengeras, dan menghalang penderia daripada diaktifkan sendiri apabila minyak bocor. Meningkatkan pengalaman merokok anda, memberikan banyak asap apabila anda menyedut.
Selamat datang untuk menghubungi
Lisa
WhatsApp: 86 17369498729
E-mel: sales18@greentime.com.cn
Cool tags: pen thc boleh dicas semula kosong 1ml peranti vape pakai buang hhc-p dari pengeluar china, China pen thc boleh dicas semula kosong 1ml peranti vape pakai buang hhc-p dari pembekal pengeluar china, kilang, ပြန်လည်ဖြည့်တင်းဒို kit, လက်ကားအရက်ဆိုင် pod, Vape Pod တစ်သက်တာအာမခံ, ကြွေထည်ကွိုင် Pod Vape, Vape Pod စစ်ဆေးမှုအစီရင်ခံစာ, သံလိုက် Pod Vape
Anda mungkin juga berminat
Hantar pertanyaan
