Produk
Vape Pakai Garam Nic 15ML Dengan Bateri 850mAh
ZENA UNI 10000PUFFS: Penyaduran cangkerang emas/perak+kulit+logo,kesan kulit popular yang berbeza di pasaran boleh disesuaikan, anda juga boleh mereka bentuk perbezaan teknik timbul, Kerajang emas/perak, cetakan uv untuk jenama/perisa pada permukaan kulit
Fungsi
Vape Pakai Garam Nic 15ML Dengan Bateri 850mAh
1: Saiz 45*28.5*95mm
2: Kapasiti: 15ML
3:Bahan Tangki: PETG +SILIKON(GRED MAKANAN)
4: pengecasan USB
5: Penyesuaian: kesan kulit popular yang berbeza di pasaran boleh disesuaikan, anda juga boleh mereka bentuk perbezaan teknik emboss, Kerajang emas/perak, cetakan uv untuk jenama/perisa pada permukaan kulit



Jika anda berminat dan memerlukan maklumat lanjut sila hubungi saya seperti di bawah pada bila-bila masa, terima kasih.
WhatsApp:15818383206
e-mel:sales22@greentime.com.cn
| Saiz (L x W x H) | 45*28.5*95mm |
| Berat bersih | 78g |
| Kelantangan | 15ml |
| Sedutan | 10000 |
| Kapasiti | 850mAh |
| Bahan TANGKI | PETG +SILIKON(GRED MAKANAN) |
| Mengecas | Pengecasan USBC |
| Ciri | 1. Sedut elemen pemanas keluli tahan karat yang diaktifkan 2. Penyesuaian penyaduran cangkerang emas/perak+kulit+logo (timbul, cetakan uv, kerajang emas/perak) 3.0.6ohm Gegelung dwi mesh, import bahan N406 4. Paparan skrin LED putih di sisi(logo penyesuaian, penunjuk minyak, penunjuk bateri) 5: Penunjuk bateri lemah: penunjuk bateri minyak berkelip 10 kali 6: Penunjuk litar pintas: penunjuk bateri minyak+LED skrin berkelip 5 kali 7. Pengecasan USBC bawah |
| Pakej | 10 keping setiap pek, dan 20 pek dalam Kotak |
Cool tags: Vape pakai buang nic salt 15ml dengan bateri 850mah, Vape pakai buang nic salt China 15ml dengan pembekal bateri 850mah, kilang, Defill ဘူတာရုံ Pod စနစ်, Pod Vape ကိရိယာပေးသွင်း, Bulk Oem Vape ဘောပင်, Vape pod stockist, အစာရှောင်ခြင်း pod vape, အနိမ့်ခုခံ pod
Anda mungkin juga berminat
Hantar pertanyaan



