Produk
Tinggi - mesin pengisian minyak automatik ganja ketepatan untuk kereta/vapes boleh guna
GT 10+ mesin pengisian minyak/automatik minyak untuk kereta & voltan vapesinput pakai buang: 110V/220VINJECTION KUMPIR - 9.99 mlaccuracy: +/- 0.01mlsuit untuk: cbd minyak, c cecair, thc oilapplication: kartrij, peranti vape, pra-gulung, pod, picagari, dll.
Fungsi
Tinggi - mesin pengisian minyak automatik ganja ketepatan untuk kereta/vapes boleh guna
Mesin pengisian GT10 kami dijual dengan baik di Amerika Syarikat dan Eropah, sangat mudah digunakan, mencuci dan membersihkan, julat pengisian adalah dari 0.05-9.99ml, anda boleh mengisi 800-1600pcs sejam. Ia dapat membantu anda menjimatkan banyak kos pengisian minyak.Jika anda ingin mengetahui lebih lanjut mengenai mesin pengisian GT 10+, sila hubungi WhatsApp: +86 15986647278, kami boleh membuat panggilan video untuk menunjukkan kepada anda cara menggunakan mesin.




Fail yang dilampirkan
| Item | Parameter mesin mengisi |
| Voltan input | 110 V/220V |
| Kuasa input | 1500 W |
| Kecekapan suntikan | 1000 ~ 3000pcs/h 2000 - 4000pcs/h untuk pra-gulung |
| Kelajuan suntikan | 9 tahap kelajuan laras |
| Jumlah kapal | 1200 ml |
| Julat pengisian | 0.05ml - 9.99 ml |
| Ketepatan | +/- 0.01 ml |
| Penyuntik dan suhu kapal | 77 - 194 F |
| Operasi | Pengisian / pengisian manual automatik |
| Saiz | Platform: 76*63*56cm Mesin Utama: 58*71*58 cm |
| Berat kasar | 28kg +56 kg |
| Sesuai untuk | Minyak, cecair, jus, dan sebagainya |
| Permohonan | Pena vape, pod, jarum suntik, dll. |
2. Ciri -ciri
1. Kecekapan pengisian tinggi dalam pengeluaran.
2. Sangat mudah digunakan, basuh dan bersih.
3. Dengan fungsi haba untuk cecair tebal.
4. Pelbagai pengisian: 0.05-9.99ml
5. Kelajuan mengisi: 1000-3000pcs
3. Mengenai kami
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd adalah pengeluar produk perkakasan profesional, kami mempunyai pengalaman lebih dari 10 tahun dalam pembuatan produk elektronik dan mesin pengisian yang berbeza. Semua produk kami berkualiti dan dengan harga yang menarik. Kami mempunyai pasukan R & D yang luar biasa untuk membangunkan produk baru dan menyelesaikan masalah produk. Produk kami telah mendapat reputasi yang baik dari semua pelanggan kami. Terdapat lebih daripada 300 pekerja berpengalaman dari pasukan pengeluaran yang menyokong kami untuk mencapai semua pesanan pelanggan kami dalam masa. Kami percaya bahawa pasukan kami akan lebih besar dan lebih kuat dalam masa terdekat. Selamat datang pelanggan dari seluruh dunia untuk melawat kami.
4 FAQ
S1: Bandar anda berada di mana? Bagaimana saya boleh sampai ke kilang anda? Adakah anda syarikat perdagangan atau kilang?
A1: Kami berada di Dongguan, Guangdong. Satu setengah jam memandu dari Shenzhen. Kami adalah kilang. Pembuatan terutamanya mesin pengisian cecair, kereta, peranti dan produk yang relevan
Untuk mesin pengisian, kami menawarkan perkhidmatan tempatan untuk pengajaran & pembaikan di Amerika Syarikat.
S2: Berapa masa penghantaran anda?
A2: Biasanya 15 hari untuk melengkapkan mesin, 10-12 hari untuk penghantaran
S3: Bagaimana untuk memasang mesin saya ketika tiba?
A3: Kami mempunyai video untuk menunjukkan kepada anda cara menubuhkan, cara menggunakan, mengumpul minyak yang tinggal, mencuci dan membersihkan.
Jika perlu, kami boleh membuat panggilan video untuk menunjukkan kepada anda cara menubuhkan, cara menggunakan, membersihkan dan menyelesaikan masalah.
S4: Apakah jaminan anda?
A4: Kami mempunyai jaminan satu tahun dan kehidupan - sokongan teknikal yang panjang. Perkhidmatan kami juga termasuk penyelenggaraan mesin.
S5: Apakah istilah pembayaran anda?
A5: 100%pembayaran sebelum penghantaran untuk mesin.
Kami terutamanya mereka bentuk dan menghasilkan VAPE sekali pakai dan mengatur perintah OEM dan ODM untuk pelanggan, dan kami mempunyai jurutera kami sendiri yang dapat membantu klien untuk membangunkan peranti atau mesin baru. Sekiranya anda mempunyai rancangan untuk VAPES atau menubuhkan barisan pengeluaran, sila hubungi kami, kami akan menyokong anda untuk mencapainya.
Berikut adalah beberapa acuan swasta kami sendiri, kami boleh membuat reka bentuk anda dengan mutu kerja yang berbeza, dan anda juga boleh menukar bentuk tetingkap, jika anda mahu kami juga boleh membuat pembungkusan untuk anda juga, sila hubungi WhatsApp +86 15986647278











https://www.facebook.com/100090135820958/videos/114988150973534
Cool tags: Tinggi - Precision Cannabis Minyak Pengisian Minyak Automatik untuk Vapes/Vapes boleh pakai, China High - Precision Cannabis Oil Oil Filling Machine untuk Pembekal Vapes/Gumpalan Vapes, Kilang, Kilang, Pena CO2, E STICK 40W, wap percuma, Mesin Pengisian Perkakasan Separa Auto CBD, Mesin pengisian minyak CBD pengisian kartrij CBD, Vaporizer tembakau
Anda mungkin juga berminat
Lebih0.5ml 1ml 2ml Tebal CBD HHC 510 Carts Mesin Pengisia...
LebihMesin Pengisian Minyak Berlian GT10 THC Jualan Panas
Lebih0.05-10ml Mesin Pengisian Minyak HHC Tebal GT10 Mesi...
LebihPoland Hot Selling GT10 1ml/2ml/5ml Cartridge/Mesin ...
LebihBorong Dalam Talian 1 Gram Dispsoables Vape Pen Mesi...
LebihMudah Digunakan Sos Terp Sos Berlian Delta 8 ...
Hantar pertanyaan




