Produk
Mesin Pengisian-Katrij Separa Automatik Eropah Thc Troli Minyak Tebal Pengisi Pod Vape 1Ml 2000Mg Mesin Pengisian Sulingan Kosong Haba
Mesin Pengisian & Penyuntik GT 10 High Precesion
Voltan Masukan: 100V
Kecekapan Suntikan: 1000~2000pcs/j
Isipadu Kapal: 550ml
Julat Pengisian: 0.03ml - 9.99ml
Ketepatan: +/-0.01 ml
Fungsi
Penerangan Mesin Pengisian
Mesin Pengisian-Katrij Separa Automatik Eropah Thc Troli Minyak Tebal Pengisi Pod Vape 1Ml 2000Mg Mesin Pengisian Sulingan Kosong Haba
Jika anda berminat dan ingin mengetahui lebih lanjut, dialu-alukan untuk menghubungiLisa, WhatsApp:86 17369498729




Parameter Mesin
| item | Parameter mesin |
| Voltan Masukan | 100 V |
| Kuasa Input | 200 W |
| Kecekapan Suntikan | 1000~2000pcs/j |
| Kelajuan Suntikan | 10 tahap kelajuan boleh laras |
| Isipadu Kapal | 550 ml |
| Julat Pengisian | 0.5ml - 10ml |
| Ketepatan | +/-0.01 ml |
| Penyuntik Dan Suhu Kapal | 77 - 194 F |
| Modul Penyuntik | Boleh Alih Keluar & Boleh Tukar |
| Operasi | Separa automatik |
| Saiz | 44cm (L) * 44cm (H) * 28cm (W) |
| Berat Bersih | 22.5 KG |
| Sesuai untuk | Minyak, cecair, CBD, THC, HHC, Live Resin, Live Rosin, Distillate dsb |
| Permohonan | Kartrij, Pod, Picagari, dll. |
Pengisian Demonstrasi





Maklum Balas Pelanggan


Tentang kami
Ditubuhkan pada tahun 2010, Dongguan Green Time Technology Co., Ltd ialah pengeluar mesin profesional. Pasukan mesin pengisian kami terdiri daripada jurutera berpengalaman yang kaya. Kami berkeupayaan cemerlang dan penyelidikan yang kukuh, sentiasa menambah baik dan inovasi mesin pengisian membolehkan kami menjamin kepuasan pelanggan.


Perkhidmatan OEM/ODM:
1, Sesuaikan logo anda dalam mesin atau pembungkusan dll;
2, Reka bentuk fungsi, reka bentuk semula produk dari rupa, fungsi dan struktur dalaman.
Jaminan Kualiti:
1, Sistem kawalan kualiti yang ketat, memastikan kualiti terbaik dari pembuatan hingga penghantaran;
2, Produk telah lulus pensijilan CE RoHS FCC, dan sangat dihargai dalam pelbagai pasaran semua
seluruh dunia
Penghantaran Cepat:
1,Sampel pesanan boleh dihantar dalam 3-6 hari;
2,Pesanan pukal akan dihantar dalam 10-15 hari.
Soalan Lazim
S1: Adakah anda sebuah syarikat perdagangan atau kilang?
A1: Kami adalah kilang, terletak di Dongguan, China. Pembuatan terutamanya mesin pengisian cecair, troli, peranti dan produk yang berkaitan. Selamat datang untuk melawat!
S2: Mengapa harga anda lebih tinggi daripada yang lain?
A2: Kami menawarkan mesin berkualiti lebih baik (produktiviti & ketepatan tinggi) dan perkhidmatan tempatan untuk pengajaran & pembaikan di Amerika Syarikat.
S3: Apakah masa penghantaran anda?
J3: Biasanya 7 hari untuk menyiapkan mesin, 10-12 hari untuk penghantaran
S4: Bagaimana untuk memasang mesin saya apabila ia tiba?
J4: Kami mempunyai arahan video terperinci untuk pemasangan dan 24-jam komunikasi perkhidmatan pelanggan dalam talian, atau melawat kilang anda untuk arahan bersemuka.
S5: Apakah jaminan anda?
A5: Kami mempunyai jaminan satu tahun dan sokongan teknikal sepanjang hayat. Perkhidmatan kami juga termasuk penyelenggaraan mesin.
S6: Apakah tempoh pembayaran anda?
A6: 30% T/T terlebih dahulu sebagai bayaran pendahuluan, Baki perlu dibayar sebelum penghantaran.
Jika anda berminat dan ingin mengetahui lebih lanjut, dialu-alukan untuk menghubungiLisa, WhatsApp:86 17369498729
Cool tags: mesin pengisian-katrij separa automatik eropah thc troli minyak tebal pengisi pod vape 1ml 2000mg haba mesin pengisian sulingan kosong, mesin pengisian-katrij separa automatik eropah thc troli minyak tebal pengisi pod vape 1ml 2000mg haba mesin pengisian sulingan kosong pembekal, kilang, အရသာအတွက်အကောင်းဆုံး Tank 2016, နီကိုတင်းနှင့်အတူ Vape, သံလိုက် Pod Vape, အသေးစားအီလက်ထရောနစ်စီးကရက်, Vape Pod စနစ် system ကိုအမြောက်အများ, Vape လက္ခဏာများ
Anda mungkin juga berminat
LebihMesin Pengisian dan Penutup Pen Vape
LebihMesin Pengisian Minyak THC Pengisian Kartrij CBD
LebihMesin Pengisian Dan Suntikan Separa automatik Ketepa...
LebihVape Pakai / 510 Mesin Pengisian Troli Untuk Minyak ...
LebihMesin Pengisian Minyak Suling HHC CBD Jualan Panas P...
LebihJualan Panas GT10 Katrij Vape Flex 0.5/1/2/5ML CBD T...
Hantar pertanyaan








