Produk
Cannabis Oil Oil Oil 510 Thread Cartridge Automated|Penyelesaian mengisi & penutup
GT 10+ mesin pengisian minyak manual/ automatik
Voltan input: 110V/220V
Kecekapan suntikan: 1200 ~ 1600pcs/h (separuh - automatik), 2000pcs/h (automatik) untuk pengisian vape pakai buang
2000pcs Pre - Rolls Filling
Kelajuan suntikan: 9 tahap kelajuan penyesuaian kelajuan: 1200 mlfilling julat: 0.05ml - 9.99 ml
Ketepatan: +/- 0.01ml
Suit untuk: minyak CBD, cecair, minyak thc
Permohonan: Cartridge, peranti vape, pra - gulung, pod, jarum suntikan, dll.
Fungsi

Whatsapp Lisa Yang:86 17369498729

GT 10+ Flex Vapee Cartridge Filling Spesifikasi Mesin
| Model | Gt 10+ flex |
| Ketepatan pengisian minyak | +/- 0.1ml |
| Jumlah minyak | 0.5ml-9.99ml |
| Bekalan kuasa | AC110 ~ 240V |
| Dimensi/ berat | 44cm * 44cm * 28cm/ 26kg |
| Output | 1000-2000 PC/jam |
| Panaskan bahagian | Kapal & penyuntik |
| Volume Container | 1200ml |




|
Kumpulan Pelanggan: Produk yang paling popular di kalangan pelanggan CBD/THC/nikotin di Amerika Syarikat, Kanada, dan lain -lain, dan semua pelanggan global suntikan minyak cecair yang dipanaskan dan tidak dipanaskan.
Tarikh penghantaran: Apabila produk sudah siap dan ia boleh dihantar tarikh penghantaran kilang kami adalah 3 hari, dan biasanya ia mengambil masa 5-7 hari bekerja; 3-5 hari untuk pesanan sampel; 10-15 hari untuk percubaan/perintah pukal.
Dengan cara ini, kami mempunyai mesin dalam stok di California, anda boleh menerimanya dalam 2 atau 3 hari!
Selamat datang ke HubungiLisa, Whatsapp:8617369498729 |
|
Maklum balas pelanggan

Cool tags: Cannabis Oil Oil Oil 510 Thread Cartridge Automated|Pengisian & Penyelesaian Capping, China Cannabis Oil Oil Oil 510 Thread Cartridge Pengisi|Pengisian & Capping Penyelesaian Pembekal, Kilang, mesin pengisian pena vape CBD, mesin pengisian, wap percuma, Mesin pengisian pen ketepatan vape yang tinggi, Peranti sistem pod, mesin pengisian pena vape
Anda mungkin juga berminat
Lebih0.5ml 1ml 510 Thread Bateri Pen Vape Pakai Minyak Te...
LebihMesin Pengisian Kartrij GT10 Untuk Minyak Suling THC...
LebihJualan Terhangat 0.5ml 1ml 2ml CBD HHC Disposable Va...
LebihJualan Panas Jerman 0.5ml 1ml 2ml Tebal CBD HHC Cart...
LebihManual Jualan Panas Czech GT10 1ml/2ml/5ml Mesin Pen...
LebihMesin pengisian minyak CBD untuk kereta/vape pakai/p...
Hantar pertanyaan






