Produk
Jerman No.1 Jualan Panas 1ML 2ML 3ML CBD/THC/HHC Mesin Pengisian Minyak Tebal Dengan Fungsi Pemanasan Untuk Perniagaan Kecil, Mesin Pengisian Minyak Vape Carts
Voltan Masukan: 100 V
Kecekapan Suntikan: 1000~2000pcs/j
Kelajuan Suntikan: 10 tahap kelajuan boleh laras
Isipadu Kapal: 550 ml
Julat Pengisian: 0.01ml - 9.99ml
Aplikasi: Kartrij, peranti Vape, Pod, Picagari, dll
Fungsi
Jerman No.1 Jualan Panas 1ML 2ML 3ML CBD/THC/HHC Mesin Pengisian Minyak Tebal Dengan Fungsi Pemanasan Untuk Perniagaan Kecil, Mesin Pengisian Minyak Vape Carts
Pengurus Produk:Lisa Yang, WhatsApp86 17369498729
|
Mesin Suntikan Ketepatan Tinggi GT10 Flex
Penerangan Produk:
Mesin ini ialah mesin suntikan minyak berketepatan tinggi dengan ketepatan 0.1%. Ia boleh menyuntik cbd, minyak thc, mempunyai fungsi pemanasan dan mempunyai kapasiti minyak sebanyak 550ml. Ia boleh menyuntik 0.5-10ml pengabus, peranti vape cbd dll. Ia sesuai untuk semua pengabus 510. Pembungkusan dibungkus dalam kotak kertas, seberat 26kg, dan voltan ialah 110V-220V. Ia boleh menyuntik 1200-2000pcs sejam. Kualiti mesin ini dijamin selama setahun dan alat gantinya dijamin seumur hidup. |
|
Dua warna untuk dipilih
|
putih |
Keluli Tahan Karat |
Spesifikasi Mesin Pengisian Kartrij Vape
| Nama Mesin | GT10 Flex |
| Voltan Masukan | 100 V |
| Kuasa Input | 200W |
| Kecekapan Suntikan | 1200~2000pcs/j |
| Kelajuan Suntikan | 10 tahap kelajuan boleh laras |
| Isipadu Kapal | 550 ml |
| Julat Pengisian | 0.01ml - 9.99ml |
| Ketepatan | +/-0.01 ml |
| Suhu Penyuntik | 77 - 194 F |
| Suhu Kapal | 77 - 194 F |
| Modul Penyuntik | Boleh Alih Keluar & Boleh Tukar |
| Operasi | Separa automatik |
| Saiz | 44cm (L) * 44cm (H) * 28cm (W) |
| Berat Bersih | 25 KG |
| Sesuai untuk | Minyak CBD, cecair e, minyak THC, minyak HHC, resin hidup, Sos Hidup, D9 dll |
| Permohonan | Kartrij 510, peranti Vape CBD, Pod, Picagari, dsb. |
Produk telah lulus pensijilan CE, RoHS, ISO, GMP, FCC untuk memenuhi piawaian tinggi pasaran tempatan. Sesuaikan logo anda, reka bentuk pembungkusan anda, pelabelan dll; Reka bentuk fungsi, reka bentuk semula produk dari rupa, fungsi dan struktur dalaman. Kami menjunjung standard profesionalisme, kualiti tinggi dan berorientasikan perkhidmatan. Kami menawarkan perkhidmatan dalam talian 24 jam, respons pantas.








Sejak 2010, kami telah membangunkan mesin jenis ini, dengan rantaian pengeluaran yang matang dan kualiti yang sangat baik.
Mesin ini dijual di seluruh dunia, termasuk Amerika Syarikat, Kanada, Mexico, Colombia, Jerman dan pasaran lain, dan maklum balasnya juga sangat baik. NO.1 di California!





KenalanLisauntuk maklumat lanjut, WhatsApp86 17369498729
Menyediakan satu siri perkhidmatan daripada pembuatan hingga penjualan, termasuk peranti vape 1ml 2ml dan pakej tersuai!
|
|
|
|
Cool tags: germany no.1 hot selling 1ml 2ml 3ml cbd/thc/hhc thick oil filling machine with heating function for small business, vape carts oil filling machine, China germany no.1 hot selling 1ml 2ml 3ml cbd/thc/hhc mesin pengisian minyak tebal dengan fungsi pemanasan untuk perniagaan kecil, vape cart pembekal mesin pengisian minyak, kilang, တိကျစွာ CBD လှည်း, Bulk Oem Vape ဘောပင်, Pod Vape ဆက်စပ်ပစ္စည်းများ, အစာရှောင်ခြင်း pod vape, အားလုံး Vapes nicotine ရှိသည်, Vape အတွက်ဘာလဲ
Anda mungkin juga berminat
LebihMesin Pengisian dan Penutup Pen Vape
LebihMesin Pengisian Pen Vape Pakai
Lebih2024 Mesin Pengisian Minyak Ganja Jualan Panas Denga...
Lebih202Jualan Langsung Kilang- Mesin Pengisi Minyak Tiga...
LebihHarga Terbaik Mesin Pengisian Minyak CBD 2ml 510 Mes...
LebihMesin Pengisian Minyak Berlian Cecair 1ml 2ml 5ml De...
Hantar pertanyaan












