Produk
2024 Mesin Pengisian Minyak Ganja Jualan Panas Dengan Fungsi Pemanasan
Mesin Pengisian Minyak Ganja Laris Terlaris Dengan Fungsi Pemanasan Untuk butiran lanjut, sila hubungi Tony WhatsApp: + 8613631638029 Soalan Lazim Teg Panas: mesin pengisian minyak kanabis jualan panas dengan fungsi pemanasan, Mesin pengisian minyak kanabis jualan panas China dengan pembekal fungsi pemanasan, kilang,...
Fungsi
Mesin Pengisian Minyak Ganja Jualan Panas Dengan Fungsi Pemanasan
Untuk butiran lanjut, sila hubungit TonyWhatsApp: + 8613631638029
| Parameter Mesin Pengisian GT10 | |
| Voltan Masukan | 100 V |
| Kuasa input | 200W |
| Kecekapan Suntikan | 800~2000pcs/j |
| Kelajuan Suntikan | 10 tahap kelajuan boleh laras |
| Isipadu Kapal | 550 ml |
| Julat Pengisian | 0.5ml - 10ml |
| Penyuntik Dan Suhu Kapal | 77 - 194 F |
| Modul Penyuntik | Boleh Alih Keluar & Boleh Tukar |
| Operasi | Separa automatik |
| Saiz | 44cm (L) * 44cm (H) * 28cm (W) |
| Sesuai untuk | Minyak, Cecair, dll |
| Permohonan | Pen, Pod, Picagari, dll. |







Soalan Lazim
|
S1: anda berada di bandar manakah? bagaimana saya boleh pergi ke kilang anda? Adakah anda sebuah syarikat perdagangan atau kilang?
|
Hot Tags: mesin pengisian minyak ganja jualan panas dengan fungsi pemanasan, mesin pengisian minyak ganja jualan panas China dengan pembekal fungsi pemanasan, kilang, vapur boleh dicas semula, kartrij minyak cbd, ez cig pakai buang, rokok pengewap atas, peranti vape cbd boleh diisi semula, Berita E Cig
Hot Tags: 2024 mesin pengisian minyak ganja jualan panas dengan fungsi pemanasan, Mesin pengisian minyak ganja jualan panas China 2024 dengan pembekal fungsi pemanasan, kilang, kartrij delta 8 cbd, peranti vape cbd boleh diisi semula, wap, vape e cig, pen vape pakai buang cbd organik , vape organik tulen
Hot Tags: 2024 mesin pengisian minyak ganja jualan panas dengan fungsi pemanasan, Mesin pengisian minyak ganja jualan panas China 2024 dengan pembekal fungsi pemanasan, kilang, wap cecair disyorkan, minyak spektrum seni, bar sedutan 20mg, jus v heisenberg, ganja cecair, stigs
Hot Tags: 2024 mesin pengisian minyak ganja jualan panas dengan fungsi pemanasan, Mesin pengisian minyak ganja jualan panas China 2024 dengan pembekal fungsi pemanasan, kilang, minyak cbd untuk pen vape, cecair cannabidiol, penguap pen lilin, Bolehkah Vape Cbd Membantu Berhenti Merokok, Cbd Vape Mint, kit platinum aspire
Cool tags: 2024 mesin mengisi minyak ganja jualan panas dengan fungsi pemanasan, China 2024 mesin mengisi minyak ganja jualan panas dengan pembekal fungsi pemanasan, kilang, Reseller Vape Pod, hybrid vape pod, Transparent Pod shell ကို, vape ကြုံတွေ့ရသည့် FDA, အစာရှောင်ခြင်းအကောက်ခွန်ရှင်းလင်းရေးခွံ, apping ၏ဆိုးကျိုးသက်ရောက်မှုများ
Anda mungkin juga berminat
LebihMesin Pengisian Kartrij CBD
Lebihmengisi mesin minuman
LebihMesin Pengisi Minyak Resin Hidup GT10 Untuk 1-10ml P...
LebihMesin Pengisian Minyak Ganja Jualan Panas Dengan Fun...
LebihMesin Pengisian Minyak Ganja GT10 Klasik Dengan Fung...
Lebih2024 Mesin Pengisian Minyak Ganja Jualan Panas Denga...
Hantar pertanyaan


