Produk
Mesin Pengisian GT10+ Terlaris AS No.1 Untuk Minyak CBD/THC/HHC
GT{{0}} Mesin Pengisian Minyak Manual/ AutomatikVoltan Input: 110V/220VIKecekapan Suntikan: 800~1600pcs/j untuk pengisian vape pakai buang 2000pcs pengisian pra-gulungan Kelajuan Suntikan: 9 tahap kelajuan boleh laras Isipadu Kapal: 1200 ml0 Isipadu: 1200 ml ml - 9.99mlKetepatan: +/-0.01mlSesuai untuk : Minyak CBD, cecair, minyak THCAplikasi : Kartrij, Peranti Vape,Pra-gulungan, Pod, Picagari, dsb.
Fungsi
Mesin Pengisian GT10+ Terlaris AS No.1
Untuk Minyak CBD/THC/HHC
Mesin pengisian GT10 kami terjual dengan baik di Amerika Syarikat dan Eropah, ia sangat mudah digunakan, dicuci dan dibersihkan, julat pengisian adalah dari 0.05-9.99ml, anda boleh mengisi 800-1600 pcs setiap jam. Ia boleh membantu anda menjimatkan banyak kos pengisian minyak.Jika anda ingin mengetahui butiran lanjut tentang mesin pengisian GT10, sila hubungi WhatsApp: +86 15986647278, kami boleh membuat panggilan video untuk menunjukkan kepada anda semua langkah.




Fail yang dilampirkan
| item | Parameter Mesin Pengisian |
| Voltan Masukan | 100 V |
| Kuasa Input | 1500 W |
| Kecekapan Suntikan | 800~1600pcs/j 2000pcs/j untuk pra-gulungan |
| Kelajuan Suntikan | 9 tahap kelajuan boleh laras |
| Isipadu Kapal | 1200 ml |
| Julat Pengisian | 0.05ml - 9.99ml |
| Ketepatan | +/-0.01 ml |
| Penyuntik Dan Suhu Kapal | 77 - 194 F |
| Operasi | Pengisian Automatik / Pengisian Manual |
| Saiz | Platform: 76*63*56sm Mesin Utama: 58*71*58 sm |
| Berat Kasar | 28+56 KG |
| Sesuai untuk | Minyak, cecair, Jus, dll |
| Permohonan | Pen Vape Pakai, Pod, Picagari, dll. |
2. Ciri-ciri
1. Kecekapan pengisian yang tinggi dalam pengeluaran.
2. Sangat mudah digunakan, dicuci dan dibersihkan.
3. Dengan fungsi haba untuk cecair pekat.
4. Julat pengisian: 0.05-9.99ml
5. Kelajuan pengisian: 800-1600pcs
3. Tentang kami
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd ialah pengeluar produk perkakasan profesional, kami mempunyai lebih daripada 10 tahun pengalaman dalam pembuatan produk elektronik yang berbeza dan mesin pengisian. Semua produk kami adalah berkualiti dan pada harga yang menarik. Kami mempunyai pasukan R&D yang cemerlang untuk membangunkan produk baharu dan menyelesaikan masalah produk. Produk kami telah mendapat reputasi yang baik daripada semua pelanggan kami. Terdapat lebih daripada 300 pekerja berpengalaman daripada pasukan pengeluaran yang menyokong kami untuk menyelesaikan semua pesanan pelanggan kami tepat pada masanya. Kami percaya bahawa pasukan kami akan menjadi lebih besar dan lebih kuat dalam masa terdekat. Mengalu-alukan pelanggan dari seluruh dunia untuk melawat kami.
4. Soalan Lazim
S1: anda berada di bandar manakah? bagaimana saya boleh pergi ke kilang anda? Adakah anda sebuah syarikat perdagangan atau kilang?
A1: Kami berada di Dongguan, Guangdong. Satu jam setengah memandu dari Shenzhen. Kami kilang. Pembuatan terutamanya mesin pengisian cecair, troli, peranti dan produk yang berkaitan
Untuk mesin pengisian, kami menawarkan perkhidmatan tempatan untuk pengajaran & pembaikan di Amerika Syarikat.
S2: Apakah masa penghantaran anda?
J2: Biasanya 15 hari untuk menyiapkan mesin, 10-12 hari untuk penghantaran
S3: Bagaimana untuk memasang mesin saya apabila ia tiba?
J3: Kami mempunyai video untuk menunjukkan kepada anda cara menyediakan, cara menggunakan, mengumpul minyak yang tinggal, mencuci dan membersihkan.
Jika perlu, kami boleh membuat panggilan video untuk menunjukkan kepada anda cara menyediakan, cara menggunakan, membersihkan dan menyelesaikan masalah.
S4: Apakah jaminan anda?
A4: Kami mempunyai jaminan satu tahun dan sokongan teknikal sepanjang hayat. Perkhidmatan kami juga termasuk penyelenggaraan mesin.
S5: Apakah tempoh pembayaran anda?
A5: Pembayaran 100% sebelum penghantaran untuk mesin.
Kami terutamanya mereka bentuk dan menghasilkan vape pakai buang dan mengatur pesanan oem dan odm untuk pelanggan, dan kami mempunyai jurutera kami sendiri yang boleh membantu pelanggan untuk membangunkan peranti atau mesin baharu. Jika anda mempunyai sebarang rancangan untuk vape atau menyediakan barisan pengeluaran, sila hubungi kami, kami akan menyokong anda untuk mencapainya.
Di bawah adalah beberapa vape pakai buang acuan peribadi kami sendiri, kami boleh membuat reka bentuk anda dengan mutu kerja yang berbeza, dan anda juga boleh menukar bentuk tingkap, jika anda mahu kami juga boleh membuat pembungkusan untuk anda juga, sila hubungi whatsApp{ {0}}








Cool tags: amerika serikat no.1 jualan panas gt10+ mesin mengisi minyak cbd/thc/hhc, China usa no.1 jualan panas gt10+ mesin mengisi untuk cbd/thc/hhc pembekal minyak, kilang, vape ကြုံတွေ့ရသည့် FDA, vape အတွက်ဓာတုပစ္စည်း, အီလက်ထရောနစ်စီးကရက်အန္တရာယ်, Vape ဖြစ်ပါတယ်, အပျက်သဘောဆောင်သောကျန်းမာရေးသက်ရောက်မှုများ, တတိယပါတီ CBD အရာတစ်ခုစမ်းသပ်ပြီး
Anda mungkin juga berminat
Lebih202Jualan Langsung Kilang- Mesin Pengisi Minyak Tiga...
LebihMesin Pengisian Minyak Vape GT10 Flex, Penghantaran ...
LebihMesin Pengisian Minyak Ketepatan Tinggi AS GT10 Untu...
LebihMesin Pengisian Minyak Ketepatan Tinggi SC GT10 Untu...
LebihMesin Pengisian Minyak Tebal Mesin Pengisian Ketepat...
LebihHot Selling GT33 0.5ml 1ml 2ml 3ml 5ml Disposable Va...
Hantar pertanyaan











