Produk
Mesin Pengisian Minyak Jus Cecair HHC Ketepatan Tinggi 0.5ml 1ml 2ml Mesin Pengisian Kartrij Minyak Madu Untuk Perniagaan Kecil
Mesin Suntikan Ketepatan Tinggi GT10 Flex
Voltan Masukan: 100 V
Kecekapan Suntikan: 1000~2000pcs/j
Kelajuan Suntikan: 10 tahap kelajuan boleh laras
Isipadu Kapal: 550 ml Julat Pengisian: 0.01ml - 9.99ml
Ketepatan: +/-0.01ml
Sesuai untuk: Minyak CBD, cecair, minyak THC
Aplikasi: Kartrij, peranti Vape, Pod, Picagari, dll.
Fungsi
Mesin Pengisian Minyak Jus Cecair HHC Ketepatan Tinggi 0.5ml 1ml 2ml Mesin Pengisian Kartrij Minyak Madu Untuk Perniagaan Kecil
Harga Promosi Akan Datang! ( Di mana anda berada , kami boleh dihantar ke pintu anda! )
Untuk butiran lanjut, sila hubungi Lisa, WhatsApp: +86 17369498729

Kami mempunyai harga aktiviti untuk peranti vape dan mesin pengisian sekarang!
Produk Gunaan
|
peranti vape 1ml |
peranti vape 2ml |
Peranti Vape 2*1ml |
Arahan Mesin

Bahagian Pemanasan Mesin

Demonstrasi Minyak Isi







Fail yang dilampirkan
| item | Parameter Mesin Pengisian |
| Voltan Masukan | 100 V |
| Kuasa Input | 200 W |
| Kecekapan Suntikan | 800~2000pcs/j |
| Kelajuan Suntikan | 10 tahap kelajuan boleh laras |
| Isipadu Kapal | 550 ml |
| Julat Pengisian | 0.5ml - 10ml |
| Ketepatan | +/-0.01 ml |
| Penyuntik Dan Suhu Kapal | 77 - 194 F |
| Modul Penyuntik | Boleh Alih Keluar & Boleh Tukar |
| Operasi | Separa automatik |
| Saiz | 44cm (L) * 44cm (H) * 28cm (W) |
| Berat Bersih | 26 KG |
| Sesuai untuk | Minyak, cecair, Jus, dll |
| Permohonan | Pen Vape Pakai, Pod, Picagari, dll. |
Tentang Kami
Ditubuhkan pada tahun 2010, Dongguan Green Time Technology Co., Ltd ialah pengeluar mesin profesional. Pasukan mesin pengisian kami terdiri daripada jurutera berpengalaman yang kaya. Kami berkeupayaan cemerlang dan penyelidikan yang kukuh, menambah baik dan menginovasi mesin pengisian secara berterusan membolehkan kami menjamin kepuasan pelanggan.



Soalan Lazim
S1: Anda berada di bandar manakah? bagaimana saya boleh pergi ke kilang anda? Adakah anda sebuah syarikat perdagangan atau kilang?
A1: Kami berada di Dongguan, Guangdong. Satu jam setengah memandu dari Shenzhen. Kami kilang. Pembuatan terutamanya mesin pengisian cecair, troli, peranti dan produk yang berkaitan. Untuk mesin pengisian, kami menawarkan perkhidmatan tempatan untuk pengajaran & pembaikan di Amerika Syarikat.
S2: Mengapa harga anda lebih tinggi daripada yang lain?
A2: Kami menawarkan mesin berkualiti lebih baik dalam perniagaan kami. Dialu-alukan untuk melawat, anda akan melihat perbezaannya.
S3: Apakah masa penghantaran anda?
J3: Biasanya 15 hari untuk menyiapkan mesin, 10-12 hari untuk penghantaran
S4: Bagaimana untuk memasang mesin saya apabila ia tiba?
A4: Kami akan pergi ke kilang anda untuk memasang mesin dan melatih kakitangan anda cara mengendalikan mesin.
S5: Apakah jaminan anda?
A5: Kami mempunyai jaminan satu tahun dan sokongan teknikal sepanjang hayat. Perkhidmatan kami juga termasuk penyelenggaraan mesin.
Untuk maklumat lanjut, sila hubungi Lisa, WhatsApp: +86 17369498729
Cool tags: mesin pengisian minyak jus cecair satu kepala hhc berketepatan tinggi {{{0}}.5ml 1ml 2ml mesin pengisian kartrij minyak madu untuk perniagaan kecil, China berketepatan tinggi satu kepala mesin pengisian minyak jus cecair hhc 0.5ml 1ml 2ml kartrij minyak madu mesin pengisian untuk pembekal perniagaan kecil, kilang, နီကိုတင်းနှင့်အတူ Vape, နီကိုတင်းပေးပို့ vape, Vape Pod MSDS, ငွေ့စီးကရက်ကင်ဆာရောဂါဖြစ်စေပါ, နီကိုတင်း Vape, apping ၏ဆိုးကျိုးသက်ရောက်မှုများ
Anda mungkin juga berminat
Lebih1ml 2ml Pengisi Kartrij Cecair Dipanaskan CBD Thc Oi...
LebihMesin Pengisian Flex GT10, China Mesin Pengisian Sep...
LebihJualan Langsung Kilang Global 2024- Mesin Minyak Pen...
LebihMesin Pengisian Minyak Ganja Semi-Auto GT10 Dari Mas...
LebihMesin Pengisian Minyak HHC Minyak Madu Tebal Atas St...
LebihMesin Pemfailan Minyak Tebal 1ml Berkelajuan Tinggi ...
Hantar pertanyaan







