Produk
Mesin Pengisian Minyak Pen Vape Pra-Rolls Automatik GT33 GT33 Untuk Minyak CBD/THC/HHC
Mesin Pengisian Minyak Ketepatan Tinggi GT33Voltan Input: 110V/220VIKecekapan Suntikan: 800~1600pcs/j untuk pengisian vape pakai buang 2000pcs pengisian pra-gulungan Kelajuan Suntikan: 9 tahap kelajuan boleh laras Isipadu Kapal: 1200 ml. Isipadu: 1200 ml. - 9.99mlKetepatan: +/-0.01mlSesuai untuk : Minyak CBD, cecair, minyak THCAplikasi : Kartrij, Peranti Vape,Pra-gulungan, Pod, Picagari, dsb.
Fungsi
GT33 Automatic Pre-Rolls/Disposable Vape Pen
Mesin Pengisian Minyak Untuk Minyak CBD/THC/HHC
Mesin pengisian GT33 kami terjual dengan baik di Amerika Syarikat dan Eropah, ia sangat mudah digunakan, dicuci dan dibersihkan, julat pengisian adalah dari 0.05-9.99ml, anda boleh mengisi 800-1600pcs setiap jam. Ia boleh membantu anda menjimatkan banyak kos pengisian minyak.Jika anda ingin mengetahui butiran lanjut tentang mesin pengisian GT33, sila hubungi WhatsApp: +86 15986647278, kami boleh membuat panggilan video untuk menunjukkan kepada anda semua langkah.




Fail yang dilampirkan
| item | Parameter Mesin Pengisian |
| Voltan Masukan | 100 V |
| Kuasa Input | 1500 W |
| Kecekapan Suntikan | 800~1600pcs/j 2000pcs/j untuk pra-gulungan |
| Kelajuan Suntikan | 9 tahap kelajuan boleh laras |
| Isipadu Kapal | 1200 ml*3 |
| Julat Pengisian | 0.05ml - 9.99ml |
| Ketepatan | +/-0.01 ml |
| Penyuntik Dan Suhu Kapal | 77 - 194 F |
| Operasi | Pengisian Automatik / Pengisian Manual |
| Saiz | Platform: 76*63*56sm Mesin Utama: 58*71*58 sm |
| Berat Kasar | 110 KG |
| Sesuai untuk | Minyak, cecair, Jus, dll |
| Permohonan | Pen Vape Pakai, Pod, Picagari, dll. |
2. Ciri-ciri
1. Kecekapan pengisian yang tinggi dalam pengeluaran.
2. Sangat mudah digunakan, dicuci dan dibersihkan.
3. Dengan fungsi haba untuk cecair pekat.
4. Julat pengisian: 0.05-9.99ml
5. Kelajuan pengisian: 800-1600pcs
3. Tentang kami
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd ialah pengeluar produk perkakasan profesional, kami mempunyai lebih daripada 10 tahun pengalaman dalam pembuatan produk elektronik yang berbeza dan mesin pengisian. Semua produk kami adalah berkualiti dan pada harga yang menarik. Kami mempunyai pasukan R&D yang cemerlang untuk membangunkan produk baharu dan menyelesaikan masalah produk. Produk kami telah mendapat reputasi yang baik daripada semua pelanggan kami. Terdapat lebih daripada 300 pekerja berpengalaman daripada pasukan pengeluaran yang menyokong kami untuk menyelesaikan semua pesanan pelanggan kami tepat pada masanya. Kami percaya bahawa pasukan kami akan menjadi lebih besar dan lebih kuat dalam masa terdekat. Mengalu-alukan pelanggan dari seluruh dunia untuk melawat kami.
4. Soalan Lazim
S1: anda berada di bandar manakah? bagaimana saya boleh pergi ke kilang anda? Adakah anda sebuah syarikat perdagangan atau kilang?
A1: Kami berada di Dongguan, Guangdong. Satu jam setengah memandu dari Shenzhen. Kami kilang. Pembuatan terutamanya mesin pengisian cecair, troli, peranti dan produk yang berkaitan
Untuk mesin pengisian, kami menawarkan perkhidmatan tempatan untuk pengajaran & pembaikan di Amerika Syarikat.
S2: Apakah masa penghantaran anda?
J2: Biasanya 15 hari untuk menyiapkan mesin, 10-12 hari untuk penghantaran
S3: Bagaimana untuk memasang mesin saya apabila ia tiba?
A3: Kami akan pergi ke kilang anda untuk memasang mesin dan melatih kakitangan anda cara mengendalikan mesin.
S4: Apakah jaminan anda?
A4: Kami mempunyai jaminan satu tahun dan sokongan teknikal sepanjang hayat. Perkhidmatan kami juga termasuk penyelenggaraan mesin.
S5: Apakah tempoh pembayaran anda?
A5: Pembayaran 100% sebelum penghantaran untuk mesin.
Kami terutamanya mereka bentuk dan menghasilkan vape pakai buang dan mengatur pesanan oem dan odm untuk pelanggan, dan kami mempunyai jurutera kami sendiri yang boleh membantu pelanggan untuk membangunkan peranti atau mesin baharu. Jika anda mempunyai sebarang rancangan untuk vape atau menyediakan barisan pengeluaran, sila hubungi kami, kami akan menyokong anda untuk mencapainya.
Di bawah adalah beberapa vape pakai buang acuan peribadi kami sendiri, kami boleh membuat reka bentuk anda dengan mutu kerja yang berbeza, dan anda juga boleh menukar bentuk tingkap, jika anda mahu kami juga boleh membuat pembungkusan untuk anda juga, sila hubungi whatsApp{ {0}}








Cool tags: gt33 automatik pra-gulung/pen vape pakai buang mesin mengisi minyak untuk cbd/thc/hhc minyak, China gt33 automatik pra-gulung/pen vape pakai buang mesin mengisi minyak untuk cbd/thc/hhc pembekal minyak, kilang, အရသာအတွက်အကောင်းဆုံး Tank 2016, အီလက်ထရောနစ်စီးကရက်အန္တရာယ်, Vape လက္ခဏာများ, အဆိုပါ Liner ရဲ့ Cowardry x, ကွက် pod စက်ကိရိယာ, rohs vape pod
tidak
tidak
Anda mungkin juga berminat
LebihMesin Pengisian Separa Automatik Berkualiti Tinggi D...
Lebih1ml 2ml CBD Diposable Vape Oil Mesin Pengisian Mudah...
LebihMesin Pengisian Kartrij Vape Pen Vape, Mesin Pengisi...
LebihKetepatan Tinggi GT33 Automatik CBD/THC/HHC Diamond ...
LebihPengisian Cepat Automatik Sepenuhnya Ketepatan Tingg...
LebihLA Pengisian Cepat CBD/THC/HHC Mesin Pengisian Minya...
Hantar pertanyaan




