Produk

Mesin Pengisian Minyak CBD Ketepatan Tinggi GT10
Mesin Suntikan Ketepatan Tinggi GT10 Flex
Voltan Masukan: 100 V
Kecekapan Suntikan: 1000~2000pcs/j
Kelajuan Suntikan: 10 tahap kelajuan boleh laras
Isipadu Kapal: 550 ml Julat Pengisian: 0.01ml - 9.99ml
Ketepatan: +/-0.01ml
Sesuai untuk: Minyak CBD, cecair, minyak THC
Aplikasi: Kartrij, peranti Vape, Pod, Picagari, dll.
Fungsi
Mesin Pengisian Minyak CBD Ketepatan Tinggi GT10
Untuk butiran lanjut, sila hubungi Fred,WhatsApp: +86 15986647278
Arahan Mesin

Bahagian Pemanasan Mesin

Demonstrasi Minyak Isi







Fail yang dilampirkan
| item | Parameter Mesin Pengisian |
| Voltan Masukan | 100 V |
| Kuasa input | 200 W |
| Kecekapan Suntikan | 800~2000pcs/j |
| Kelajuan Suntikan | 10 tahap kelajuan boleh laras |
| Isipadu Kapal | 550 ml |
| Julat Pengisian | 0.5ml - 10ml |
| Ketepatan | +/-0.01 ml |
| Penyuntik Dan Suhu Kapal | 77 - 194 F |
| Modul Penyuntik | Boleh Alih Keluar & Boleh Tukar |
| Operasi | Separa automatik |
| Saiz | 44cm (L) * 44cm (H) * 28cm (W) |
| Berat bersih | 22.5 KG |
| Sesuai untuk | Minyak, cecair, Jus, dll |
| Permohonan | Pen Vape Pakai, Pod, Picagari, dll. |
Produk Gunaan
|
510 Kartrij |
Vape Pakai CBD |
Peranti Vape 2 dalam 1 |
Tentang kita
Ditubuhkan pada tahun 2010, Dongguan Green Time Technology Co., Ltd ialah pengeluar mesin profesional. Pasukan mesin pengisian kami terdiri daripada jurutera berpengalaman yang kaya. Kami berkeupayaan cemerlang dan penyelidikan yang kukuh, menambah baik dan menginovasi mesin pengisian secara berterusan membolehkan kami menjamin kepuasan pelanggan.



Soalan Lazim
S1: Anda berada di bandar manakah? bagaimana saya boleh pergi ke kilang anda? Adakah anda sebuah syarikat perdagangan atau kilang?
A1: Kami berada di Dongguan, Guangdong. Satu jam setengah memandu dari Shenzhen. Kami kilang. Pembuatan terutamanya mesin pengisian cecair, troli, peranti dan produk yang berkaitan. Untuk mesin pengisian, kami menawarkan perkhidmatan tempatan untuk pengajaran & pembaikan di Amerika Syarikat.
S2: Mengapa harga anda lebih tinggi daripada yang lain?
A2: Kami menawarkan mesin berkualiti lebih baik dalam perniagaan kami. Dialu-alukan untuk melawat, anda akan melihat perbezaannya.
S3: Apakah masa penghantaran anda?
J3: Biasanya 15 hari untuk menyiapkan mesin, 10-12 hari untuk penghantaran
S4: Bagaimana untuk memasang mesin saya apabila ia tiba?
A4: Kami akan pergi ke kilang anda untuk memasang mesin dan melatih kakitangan anda cara mengendalikan mesin.
S5: Apakah jaminan anda?
A5: Kami mempunyai jaminan satu tahun dan sokongan teknikal sepanjang hayat. Perkhidmatan kami juga termasuk penyelenggaraan mesin.
S6: Apakah tempoh pembayaran anda?
A6: 30% T/T terlebih dahulu sebagai bayaran pendahuluan, Baki perlu dibayar sebelum penghantaran.
Cool tags: mesin pengisian minyak cbd berketepatan tinggi gt10, pembekal mesin pengisian minyak cbd berketepatan tinggi China gt10, kilang, အီလက်ထရောနစ်စီးကရက်ကျန်းမာရေးအန္တရာယ်များ, Oxva မူရင်း X pod, Pod Vape ဆက်စပ်ပစ္စည်းများ, အစာရှောင်ခြင်း pod vape, Bulk Oem Vape ဘောပင်, uuuls သင့်ရဲ့အဆုတ်ကိုအကျိုးသက်ရောက်သလား
Anda mungkin juga berminat
LebihMesin Pengisian Keselamatan Dan Integriti
LebihMesin Minyak Isi Mudah Alih Untuk CBD Kelikatan, Min...
Lebih2024Jualan Langsung Kilang- Mesin Minyak Pengisi Tig...
LebihMesin Pengisian Minyak Automatik Harga Kilang 0.5ml ...
Lebih1ml 2ml 3ml Mesin Pengisian Katrij Cecair CBD/Thc Au...
LebihMasa Hijau 0.5ml 1ml 2ml Mesin Pengisian Minyak Pen ...
Hantar pertanyaan



