Produk
California Paling Popular GT10 CBD/THC Minyak Minyak Minyak untuk 1ml 2ml 5ml Carts/Vape Dipposable/Pra-Rolls
GT {{0}} MACHINEInput Voltage Minuman/Automatic Oil Minal: 110V/220Vinjection Kecekapan: 800 ~ 1600pcs/h untuk pengisian vape pakai buang 2000pc - 9. 99mlaccuracy: +/-0. 01mlsuit untuk: minyak cbd, cecair, thc oilapplication: kartrij, peranti vape, pra-gulung, pod, jarum suntikan, dan lain-lain.
Fungsi
California Paling Popular GT10 CBD/THC Minyak Minyak Minyak
Untuk 1ml 2ml 5ml kereta/vape/pra-gulung pakai
Mesin pengisian GT1 0 kami dijual dengan baik di Amerika Syarikat dan Eropah, ia sangat mudah digunakan, mencuci dan membersihkan, julat pengisian adalah dari 0. 05-9. 99ml, anda boleh mengisi 800-1600 pcs per jam. Ia dapat membantu anda menjimatkan banyak kos pengisian minyak.Jika anda ingin mengetahui lebih lanjut mengenai mesin pengisian GT10, sila hubungi WhatsApp: +86 15986647278, kami boleh membuat panggilan video untuk menunjukkan kepada anda semua langkah.




Fail yang dilampirkan
| Barangan | Parameter mesin mengisi |
| Voltan input | 100 V |
| Kuasa input | 1500 W |
| Kecekapan suntikan | 800 ~ 1600pcs/h 2000pcs/h untuk pra-gulung |
| Kelajuan suntikan | 9 tahap kelajuan laras |
| Jumlah kapal | 1200 ml |
| Julat pengisian | 0. 05ml - 9. 99ml |
| Ketepatan | +/-0. 01 ml |
| Penyuntik dan suhu kapal | 77 - 194 F |
| Operasi | Pengisian / pengisian manual automatik |
| Saiz | Platform: 76*63*56cm Mesin Utama: 58*71*58 cm |
| Berat kasar | 28kg / 28+56 kg |
| Sesuai untuk | Minyak, cecair, jus, dan sebagainya |
| Permohonan | Pena vape, pod, jarum suntik, dll. |
2. Ciri -ciri
1. Kecekapan pengisian yang tinggi dalam pengeluaran.
2. Sangat mudah digunakan, basuh dan bersih.
3. Dengan fungsi haba untuk cecair tebal.
4. Pengisian pelbagai: 0. 05-9. 99ml
5. Kelajuan mengisi: 800-1600 PCS
3. Mengenai kami
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd adalah pengeluar produk perkakasan profesional, kami mempunyai pengalaman lebih dari 10 tahun dalam pembuatan produk elektronik dan mesin pengisian yang berbeza. Semua produk kami berkualiti dan dengan harga yang menarik. Kami mempunyai pasukan R & D yang luar biasa untuk membangunkan produk baru dan menyelesaikan masalah produk. Produk kami telah mendapat reputasi yang baik dari semua pelanggan kami. Terdapat lebih daripada 300 pekerja berpengalaman dari pasukan pengeluaran yang menyokong kami untuk mencapai semua pesanan pelanggan kami dalam masa. Kami percaya bahawa pasukan kami akan lebih besar dan lebih kuat dalam masa terdekat. Selamat datang pelanggan dari seluruh dunia untuk melawat kami.
4 FAQ
S1: Bandar anda berada di mana? Bagaimana saya boleh sampai ke kilang anda? Adakah anda syarikat perdagangan atau kilang?
A1: Kami berada di Dongguan, Guangdong. Satu setengah jam memandu dari Shenzhen. Kami adalah kilang. Pembuatan terutamanya mesin pengisian cecair, kereta, peranti dan produk yang relevan
Untuk mesin pengisian, kami menawarkan perkhidmatan tempatan untuk pengajaran & pembaikan di Amerika Syarikat.
S2: Berapa masa penghantaran anda?
A2: Biasanya 15 hari untuk melengkapkan mesin, 10-12 hari untuk penghantaran
S3: Bagaimana untuk memasang mesin saya ketika tiba?
A3: Kami mempunyai video untuk menunjukkan kepada anda bagaimana untuk menubuhkan, cara menggunakan, mengumpul minyak yang tinggal, mencuci dan membersihkan.
Jika perlu, kami boleh membuat panggilan video untuk menunjukkan kepada anda cara menubuhkan, cara menggunakan, membersihkan dan menyelesaikan masalah.
S4: Apakah jaminan anda?
A4: Kami mempunyai jaminan satu tahun dan sokongan teknikal sepanjang hayat. Perkhidmatan kami juga termasuk penyelenggaraan mesin.
S5: Apakah istilah pembayaran anda?
A5: 100%pembayaran sebelum penghantaran untuk mesin.
Kami terutamanya mereka bentuk dan menghasilkan VAPE sekali pakai dan mengatur perintah OEM dan ODM untuk pelanggan, dan kami mempunyai jurutera kami sendiri yang dapat membantu klien untuk membangunkan peranti atau mesin baru. Sekiranya anda mempunyai rancangan untuk VAPES atau menubuhkan barisan pengeluaran, sila hubungi kami, kami akan menyokong anda untuk mencapainya.
Berikut adalah beberapa acuan swasta kami sendiri, kami boleh membuat reka bentuk anda dengan mutu kerja yang berbeza, dan anda juga boleh menukar bentuk tetingkap, jika anda mahu kami juga boleh membuat pembungkusan untuk anda juga, sila hubungi WhatsApp +86 15986647278











Cool tags: California Paling popular GT10 CBD/THC Minyak Minyak Minyak untuk 1ml 2ml 5ml Carts/Vape/Pre-Rolls Dipposable, China California Paling popular GT10 CBD/THC Oil Figing Machine untuk 1ml 2ml 5ml 5ml/Vape/Pre-Rolls Pembekal, Factory, CBD Vape Tank Leyproof, ပြန်လည်ဖြည့်တင်းဒင်, အချည်းနှီးသော Pod အကျဆုံး, Vape pod stockist, ဆေးလိပ်ဖြတ်ရန်ကူညီရန်ကိရိယာများ, voopoo argus kit 40w
Anda mungkin juga berminat
LebihMesin Pengisian Minyak Pen Vape Pakai CBD Separa Aut...
LebihJualan Langsung Kilang Global 2024- Mesin Minyak Pen...
LebihHarga Borong Dipanaskan 1ml 2ml 5ml THC 510 Carts CB...
LebihVape Pakai CBD 1ml 2ml Automatik Penuh Minyak Tebal ...
LebihUSA Hotsale Auto 510 Mesin Pengisian Minyak Madu Pen...
LebihHot Jualan GT10 Flex Vape Pen/Vape Cartridge Oil Min...
Hantar pertanyaan




